Aktualności

 

 1. We wtorek (20.06) zapraszamy na różaniec wypominkowy za zmarłych. Następnie, o godz. 18:00, Msza św. w intencjach wypominkowych.

 

 

 1. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną, którą poprzedzi modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Możliwość skorzystania z sakr. Pokuty od godz. 19.30 do 20.30.

 

 1. Również w czwartek (22.06) ks. Bartosz zaprasza na 20:00 do dolnego kościoła na Mszę św. w intencji małżeństw przeżywających różne kryzysy. Po Mszy św. spotkanie przy ciastku.

 

 1. W najbliższy czwartek (22.06) będziemy dziękować razem z dziećmi, nauczycielami i pracownikami Szkoły Podstawowej za cały rok nauki i prosić o błogosławione wakacje na Mszy świętej o godz. 9:00. Natomiast w piątek na Mszy św. o godz. 9:00 młodzież, nauczyciele i pracownicy naszego Gimnazjum podziękują za miniony rok nauki. Polecajmy naszą młodzież Bogu Wszechmogącemu.
 2. Przypominamy, że do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy asystę, ministrantów, bielanki i wiernych na procesję Eucharystyczną.
 3. W najbliższy piątek będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zawierzajmy się Sercu, które jest otwartą Bramą Bożego Miłosierdzia. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W związku z końcem roku szkolnego zapraszamy w piątek na Mszę św. o godz. 18:00 młodzież naszej parafii zaangażowaną w różne wspólnoty. Po Mszy św. zapraszamy : Ministrantów, Lektorów, Schole Młodzieżową i Dziecięcą, Młodzież w tym roku bierzmowaną do ogrodu Proboszcza na dobry poczęstunek.
 5. W sobotę 24.06 o godz. 10:00 – zapraszamy do dolnego kościoła Apostolat Maryjny Cudownego Medalika na Mszę św. i spotkanie formacyjne.
 6. W niedzielę 25.06 o godz. 16:00 ks. Stanisław zaprasza do domu parafialnego na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Tematem będą dzieje Józefa, syna Jakuba.
 7. Przypominamy, że są wystawione kosze na zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Przybory będą doręczone dzieciom w ostatnim tygodniu sierpnia. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 8. Mamy jeszcze wolne intencje mszalne w czerwcu i lipcu w godzinach rannych. Zachęcamy do modlitwy w intencjach szczególnie dla nas ważnyc

 

23,085 total views, 18 views today