Ogłoszenia

  1. Przypominamy o październikowym różańcu w naszej parafii:

W dni powszednie (od poniedziałku do soboty) po Mszy św. o godz. 18.00.

w Niedzielę o godz. 17.15

Różaniec z udziałem dzieci – w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 16.30

Różaniec z udziałem młodzieży – w czwartki o godz. 18.30.

 

  1. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną, którą poprzedzi modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

  1. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Możliwość skorzystania z sakr. pokuty od godz. 19.30 do 20:30.

 

  1. Ks. Bartosz zaprasza w czwartek na Mszę św.  o godz. 20:00 w intencji małżeństw. Eucharystia będzie celebrowana w dolnym kościele. Po Mszy św.  możliwość rozmowy, przy ciastku, z życzliwymi małżeństwami

 

  1. W piątek 27 października na godzinę 19:00 zapraszamy młodzież klas I szkoły średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami, na Liturgię Pokutną. W Liturgii Pokutnej przeżywanej we wspólnocie Kościoła, Bóg poprzez swoje słowo wzywa nas do nawrócenia, daje światło na nasze życie i przygotowuje na osobiste spotkanie z Bożym miłosierdziem w sakramencie pokuty i pojednania. Każdy z nas nieustannie potrzebuje nawrócenia, dlatego chcemy odkrywać pełnię miłosiernej miłości Boga do każdego z nas, oraz to że On, jako najlepszy Ojciec nieustannie na nas czeka. Zapraszamy serdecznie. 

 

  1. .W sobotę (28.10) zapraszamy o godz. 10:00 do dolnego kościoła na Mszę św. i spotkanie formacyjne Apostolat Maryjny Cudownego Medalika.

 

 

  1. Przypominamy, że jeszcze przez kilka dni można składać uszkodzone różańce lub te, których mamy w nadmiarze do pudełka przy ołtarzu Matki Bożej.

226 total views, 1 views today