Ogłoszenia Parafialne

  1. W środę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, którą poprzedzi modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

  1. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Możliwość skorzystania z sakr. Pokuty od godz. 19.30 do 20:30.

 

 

 

  1. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne 9.12 o godz. 10:00 do Domu Parafialnego w sprawie Światowych Dni Młodzieży w Panamie w 2019 r.

 

 

 

  1. Zgodnie ze zwyczajem lat ubiegłych Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny. Oto plan na najbliższy tydzień:

 

Poniedziałek

Rano: ul. Raszyńska

Po południu: ul. Dolna

 

Wtorek

Rano: ul. Waryńskiego

Po południu: ul. Waryńskiego c.d.

 

Środa

Rano: ul. Partyzantów, Popularna

Po południu: ul.: Łąkowa, Wąska, Bliska

 

Czwartek

Rano: ul. Ciasna, Błotna, Własna

Po południu: ul. Zacisze, Niska, Wodna, Ogrodowa

 

Piątek

Rano: ul. Pruszkowska

Po południu: Trakt Grocholicki, Brzozowa, Lipowa, Poprzeczna

 

  1. W sobotę 25.11 o godz. 10:00 zapraszamy do dolnego kościoła Apostolat Maryjny Cudownego Medalika na Mszę św. i spotkanie formacyjne.

 

  1. W niedzielę 26.11 o godz. 16:00, ks. Stanisław zaprasza na kolejne spotkanie Kręgu biblijnego do domu parafialnego.

 

  1. W przyszłą Niedzielę zapraszamy młodzież 3 klas Gimnazjum, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, na Mszę św. o godz. 18:00, a po Mszy na spotkanie formacyjne w dolnym kościele.

 

  1. Również od przyszłej Niedzieli będą wystawione kosze na artykuły spożywcze o wydłużonym terminie ważności. Podobnie jak w latach ubiegłych Parafialny Zespół Caritas ze złożonych darów przygotuje paczki świąteczne dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej z naszej parafii. Dziękujemy z góry za hojność serca.

227 total views, 1 views today