OGŁOSZENIA PARAFIALNE – CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.07.2021r.

 1. „Bóg Zapłać” za ofiary składane na tace celem utrzymania naszego kościoła. Dziękujemy również wszystkim osobom, które dokonały w ostatnim tygodniu wpłat na konto parafialne.
 2. W dniu dzisiejszym przypada niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na godzinę 17.15 na Nabożeństwo Adoracyjne a następnie procesję wokół kościoła. Zapraszamy całą asystę liturgiczną, bielanki oraz wspólnotę parafialną.
 3. Przypominamy, że od zeszłej niedzieli przeszliśmy w wakacyjny tryb sprawowania Mszy Świętych niedzielnych w naszej świątyni. Nie będzie przez okres wakacji Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele i o godzinie 13:00 w górnym kościele. Pozostałe godziny Mszy świętych nie ulegną zmianie.
 4. Pragniemy poinformować, że do końca okresu wakacyjnego kancelaria parafialna zmieniła dni swojej pracy. Kancelaria jest otwarta w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:30 – 10:00 oraz 16:00 – 17:45.
 5. W poniedziałek pod przewodnictwem ks. Michała wyrusza pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Pamiętajmy o modlitwie za uczestników pielgrzymki. Wyjeżdzającym przypominamy, że spotykamy się o godzinie 8:30 na parkingu przy kościele.
 6. Z racji pierwszej środy miesiąca zapraszamy członków Kół Żywego Różańca w najbliższą środę o godzinie 17:15 na wspólny różaniec w górnym kościele. Następnie zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Konferencja będzie miała miejsce w czasie Mszy Świętej. 
 7. W roku św. Józefa zapraszamy na wyjazd rowerowy do pobliskiego miejsca odpustowego – kościoła św. Józefa w Ursusie. Wyjazd w sobotę o 11.00 sprzed kościoła. Łączny dystans to zaledwie 15 km, zapraszamy osoby w każdym wieku.
 8. W tym tygodniu obchodzimy:
 • We wtorek 06.07. – Wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 452 total views,  2 views today