OGŁOSZENIA PARAFIALNE CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021r.

 1. „Bóg Zapłać” za ofiary składane na tace celem utrzymania naszego kościoła. Dziękujemy również wszystkim osobom, które dokonały w ostatnim tygodniu wpłat na konto parafialne.
 2. W dniu dzisiejszym zapraszamy DRUGĄ GRUPĘ dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 16:00 w górnym kościele. Dla GRUPY TRZECIEJ Msza święta będzie 9 MAJA (Niedziela).
 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy o godzinie 17:15 na wieczorną modlitwę Kościoła czyli Nieszpory.
 2. Również dziś zapraszamy uczniów klas ósmych przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę Świętą o godzinie 18:00, a następnie na spotkanie formacyjne w górnym kościele.
 3. W dniu jutrzejszym (poniedziałek) odbędzie się pogrzeb Ks. Stanisława Kicmana.

Trumna z ciałem zmarłego zostanie wprowadzona do naszego kościoła o godzinie 10:00, następnie odmówimy różaniec.

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 11:00 po czym Ciało Zmarłego zostanie złożone w grobie rodzinnym na cmentarzu Wolskim w Warszawie.

 1. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy o godzinę 7:30 na wspólną modlitwę Godzinkami ku czci NMP. Następnie zapraszamy na Mszę Świętą, a po Mszy Świętej na nabożeństwo pierwszo sobotnie.
 2. W sobotę również zaczynasię miesiąc maj. Rozpoczynamy zatem nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18:00, natomiast w Niedzielę o godzinie 17:15. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Zachęcamy do zachowania zwyczaju śpiewania Litanii loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach.
 3. Informujemy, że Kancelaria Parafialna w najbliższą sobotę, oraz w poniedziałek 3 maja będzie nieczynna.
 4. Wracają spotkania Wspólnoty Trzeba Siać Junior. Zapisy i informacje w zakrystii u Ks. Jakuba.
 5. W poniedziałek 3 maja będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Tego dnia przypada również Święto Państwowe – 230 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze święte tego dnia będą celebrowane według porządku niedzielnego. Nie będzie tego dnia Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy tego dnia do wzięcia udziału we Mszy Świętej.
 6. W tym tygodniu obchodzimy:
  • W czwartek 29.04. – Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy
  • W Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.

 26 total views,  2 views today