OGŁOSZENIA PARAFIALNE – DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA (13.09.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na różaniec fatimski o godzinie 17:00. Po modlitwie różańcowej wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej dookoła kościoła.
 2. Pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną w czasie Mszy Świętej oraz Spowiedzi Świętej.
 3. Dziś po każdej Mszy Świętej Siostra Danuta – Misjonarka ze zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej będzie zbierać ofiary na misję w Kamerunie. Bóg Zapłać za hojność i otwartość serc.
 4. W najbliższą środę przypada szesnasty dzień miesiąca. Podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II. Intencje można zgłaszać w zakrystii i kancelarii. Będzie można również złożyć intencję do koszyczka, który przed Mszą Świętą będzie przed ołtarzem.
 5. W sobotę zapraszamy na Mszę świętą wieczorną, podczas której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy błogosławieństwo relikwiami kapłana – męczennika.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
 7. Zapraszamy na pielgrzymkę rowerową „Dookoła Archidiecezji Warszawskiej” z okazji 100 rocznicy Cudu nad Wisłą. Do wyboru trasa od 20 do 120 km. Zapisy i informacje u ks. Grzegorza oraz na stronie internetowej parafii.
 8. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 14.09. – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 • We wtorek 15.09. – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
 • W środę 16.09. – Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa
 • W czwartek 17.09. – Wspomnienie Świętego Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Biskupa
 • W piątek 18.09. – Święto Świętego Stanisława Kostki, Zakonnika
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 841 total views,  2 views today