OGŁOSZENIA PARAFIALNE – DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA (18.10.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:15.
 2. Pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną w czasie Mszy Świętej oraz Spowiedzi Świętej.
 3. W dniu dzisiejszym zapraszamy młodzież z I klas szkół średnich, która w zeszłym roku rozpoczęła przygotowanie do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne. Spotykamy się o godzinie 18:00 na Mszy Świętej. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne w górnym kościele. Serdecznie zapraszamy.
 4. Wszystkich parafian zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec jest odmawiany codziennie o godzinie 17:15. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do prowadzenia modlitwy różańcowej szczególnie we wtorki, czwartki i piątki.
 1. W poniedziałek zapraszamy na Mszę świętą wieczorną, podczas której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Po zakończeniu Mszy Świętej odmówimy Litanię do Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki oraz otrzymamy błogosławieństwo relikwiami kapłana – męczennika.
 2. We wtorek zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Na Mszy Świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
 3. Zapraszamy małżeństwa i rodziny na Mszę za rodziny naszej parafii w czwartek o 18.00. Bezpośrednio po Mszy małżeństwa z Domowego Kościoła zapraszają na wspólne uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinę 16:00 do domu parafialnego na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W kancelarii parafialnej można już zgłaszać zmarłych na wypominki roczne i jednorazowe. Kartki zostały wyłożone na stoliczku pod chórem oraz obok figury Matki Bożej w nowej części kościoła.
 6. Zapraszamy młodzież z klas ósmych szkoły podstawowej, która w tym roku rozpocznie przygotowanie do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne. Spotykamy się w przyszłą niedzielę 25 października o godzinie 18:00 na Mszy Świętej. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne w górnym kościele. Serdecznie zapraszamy.
 7. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 19.10. – Wspomnienie Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, Kapłana i Męczennika
 • We wtorek 20.10. – Wspomnienie Świętego Jana Kantego, Kapłana
 • W czwartek 22.10. – Wspomnienie Świętego Jana Pawła II, Papieża
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej i nasz biuletyn parafialny.

 

 145 total views,  1 views today