OGŁOSZENIA PARAFIALNE – DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA (23.08.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17:15.
 2. W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia zapraszamy na Msze Święte o godzinie 6:30, 8:00 i 18:00.
 3. Młodzieżowa Adoracja Czwartkowa to spotkanie z żywym Bogiem przez Słowo Boże, śpiew i rozważanie. Zapraszamy na wspólną modlitwę w czwartek o 19.30.
 4. Wójt i Samorząd Gminy Raszyn oraz Centrum Kultury Raszyn zapraszają na Dożynki Gminne w Raszynie, które rozpoczniemy Mszą Świętą polową, a zakończymy tradycyjnym obrzędem dożynkowym przygotowanym przez Centrum Kultury Raszyn. Z powodu pandemii program tegorocznych dożynek będzie ograniczony do wyżej wymienionych wydarzeń. Zapraszamy. 30 sierpnia (niedziela) o godzinie 15:00. Park w Raszynie, wejście od ul. Józefa Wybickiego.
 5. Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza do odwiedzenia nowo otwartej wystawy pod kopułą Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Nowoczesna ekspozycja przypomina losy dwóch wielkich postaci: papieża Polaka i Prymasa Tysiąclecia. Film, muzyka, sztuka i liczne eksponaty zapewniają duchowe i emocjonalne przeżycie. Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania Muzeum są dostępne na stronie internetowej: www.mt514.pl
 6. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 24.08 – Święto Świętego Bartłomieja, Apostoła
 • W czwartek 27.08. – Wspomnienie Świętej Moniki
 • W piątek 28.08. – Wspomnienie Świętego Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła
 • W sobotę 29.08. – Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej. Życzymy, by okres wakacji był dla Was czasem wypoczynku i okazją do uwielbienia Boga za dzieło stworzenia. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej. Wszystkim wyjeżdzającym życzymy Błogosławionego wypoczynku.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 511 total views,  1 views today