OGŁOSZENIA PARAFIALNE DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.09.2020r.

 1. Dzisiaj przypada niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na godzinę 17:15 wspólnotę parafialną oraz asystę liturgiczną na nabożeństwo Adoracyjne a następnie na procesję Eucharystyczną wokół kościoła.
 2. Od dzisiejszej niedzieli wracamy do regularnego porządku celebracji Mszy Świętej Niedzielnej. Przypominamy, że w naszej świątyni gromadzimy się na Eucharystii niedzielnej o godzinie: 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (w dolnym kościele – Msza święta z udziałem dzieci przedszkolnych i z klas zerówkowych), 11:30 (Msza święta z udziałem dzieci klas szkoły podstawowej) , 13:00, 18:00 (Msza święta z udziałem młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania) i 20:30. Uczestnicząc w Mszy Świętej pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną.
 3. Od poniedziałku rozpoczynamy w naszej parafii kolejną edycję kursu przygotowującego do sakramentu małżeństwa. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:00 w domu parafialnym. Przypominamy, że jednym z warunków zawarcia sakramentu małżeństwa, jest właśnie ukończenie kursu przedmałżeńskiego.
 1. W sobotę kolejne grupy dzieci z naszej parafii przyjmą I Komunię Świętą podczas Mszy Świętej o godzinie 10:00 i 11:30. Spowiedź dla tych dzieci oraz ich rodzin odbędzie się w piątek w górnym kościele:

– o godzinie 17:00 (dla pierwszej grupy)

– o godzinie 19:00 (dla drugiej grupy).

 1. W sobotę na godzinę 10:00 zapraszamy parafialny zespół Caritas do dolnego kościoła na Mszę świętą i spotkanie organizacyjne.
 2. W przyszłą niedzielę zapraszamy na różaniec fatimski o godzinie 17:00. Po modlitwie różańcowej wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej dookoła kościoła.
 3. W ubiegłym tygodniu zostały rozpoczęte prace wymiany nagłośnienia w kościele. Wymieniana jest obecnie cała instalacja nagłośnieniowa. Prace potrwają około dwóch tygodni. Serdecznie dziękujemy za ofiary na ten cel. W ostatnią niedzielę zostało zebrane 18 592 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom a także tym, którzy wpłacili ofiary bezpośrednio na konto parafialne.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W czwartek 08.09. – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 

 552 total views,  1 views today