OGŁOSZENIA PARAFIALNE – DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA (21.06.2020r.)

  1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17:15. W dni powszednie na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej.
  2. Od przyszłej niedzieli, tj. 28 czerwca przechodzimy w wakacyjny tryb sprawowania Mszy Świętych niedzielnych w naszej świątyni. Nie będzie przez okres wakacji Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele i o godzinie 13:00 w górnym kościele. Pozostałe godziny Mszy świętych nie ulegną zmianie.
  3. W środę 24 czerwca przypada liturgiczna Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich, którym patronuje św. Jan Chrzciciel. Intencję można zgłaszać w zakrystii i kancelarii. Będzie można również złożyć intencję do koszyczka, który przed Mszą Świętą będzie wystawiony przed ołtarzem. Przed Mszą Świętą będziemy modlić się Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do Matki Bożej również będzie można jak zawsze złożyć do koszyczka przed ołtarzem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Zapraszamy na Mszę w intencji rodzin. Będzie w czwartek o 19.00 w dolnym kościele. To szansa na podziękowanie Panu Bogu za to, co dobrego wydarzyło się w naszych rodzinach w tym roku szkolnym i formacyjnym i okazja do proszenia o pomoc w sprawach ważnych dla naszych rodzin.
  5. W sobotę kolejna grupa dzieci z naszej parafii przyjmie I Komunię Świętą podczas Mszy Świętej o godzinie 11:00. Spowiedź dla tych dzieci oraz ich rodzin odbędzie się w piątek o godzinie 19:15 w górnym kościele.
  6. W sobotę 4 lipca organizujemy jednodniowy wyjazd rowerowy do miejsca odpustowego – parafii św. Jana Pawła II w Ruścu. Trasa to 16 km w jedną stronę. Na miejscu Msza, poczęstunek, piknikowanie, zabawy i rekreacja. Zapraszamy rodziny, młodzież, osoby dorosłe. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy i przez formularz na stronie parafii.
  7. Pragniemy poinformować, że w czasie wakacji, czyli od poniedziałku 29 czerwca, aż do końca okresu wakacyjnego kancelaria parafialna zmienia dni swojej pracy. Kancelaria będzie otwarta w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:30 – 10:00 oraz 16:00 – 17:45.
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
  9. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 615 total views,  1 views today