OGŁOSZENIA PARAFIALNE – DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA (09.08.2020r.)

 1. Dziś zapraszamy na różaniec pielgrzymkowy o godzinie 17:00.
 2. Do piątku 14 sierpnia zapraszamy do włączania się w sposób duchowy we wspólne pielgrzymowanie na Jasną Górę. Zapraszamy do naszej świątyni o godzinie 20:00 na wspólny różaniec, konferencję oraz Apel Jasnogórski.
 3. Serdecznie dziękujemy za ofiary, jakie zostały złożone podczas Mszy Świętej pogrzebowej za Ś.P. Ks. Prałata Stanisława Leszczyńskiego. Ksiądz Proboszcz, przekazał te ofiary na ręce Księdza Dyrektora Domu Księży Seniorów w Kiełpinie jako nasz dar wdzięczności. W sumie 10 tyś. 420 zł.
 4. W czwartek zapraszamy na procesje fatimską. Po Mszy świętej wieczornej o godzinie 18:00 będziemy modlić się różańcem fatimskim, również w intencji pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę i następnie wyruszymy z figurą Matki Bożej dokoła kościoła. Prosimy zabrać ze sobą lampiony. Po zakończeniu procesji fatimskiej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00.
 5. W piątek zapraszamy na godzinę 17:00 Apostolat Dobrej Śmierci na nabożeństwo Adoracyjne i konferencję.
 6. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane w porządku niedzielnym czyli o godzinie: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00 i 20.30. Poświęcenie kwiatów i ziół będzie miało miejsce podczas każdej Mszy świętej.
 7. Centrum Kultury Raszyn zaprasza na KONCERT PIEŚNI LEGIONOWYCH „JADĄ UŁANY…” na podstawie cyklu 24 pieśni żołnierskich Stanisława Niewiadomskiego. Wystąpi trio muzyczne oraz trzech śpiewaków operetkowych 14 sierpnia (piątek) godzina 18:45 w kościele Świętego Szczepana w Raszynie.
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 10.08. – Święto Świętego Wawrzyńca, Diakona i Męczennika
 • We wtorek 11.08. – Wspomnienie Świętej Klary, Dziewicy
 • W piątek 14.08. – Wspomnienie Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, Kapłana i Męczennika
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej. Życzymy, by okres wakacji był dla Was czasem wypoczynku i okazją do uwielbienia Boga za dzieło stworzenia. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej. Wszystkim wyjeżdzającym życzymy Błogosławionego wypoczynku.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 588 total views,  2 views today