OGŁOSZENIA PARAFIALNE (II NIEDZIELA WIELKANOCNA) NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 19.04.2020r.

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17:15. Transmisja na naszym profilu facebookowym.
 2. W dalszym ciągu przeprowadzamy transmisję Mszy Świętych w niedzielę z naszej świątyni. Transmitujemy Msze Święte o godzinie: 10:00, 11:30, 18:00 i 20:30.
 3. Również w dalszym ciągu zapraszamy do włączania się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii koronawirusa, którą transmitujemy na naszym profilu facebookowym:
 • od poniedziałku do soboty o godzinie 20:30
 • w niedzielę o godzinie 19:30.
 1. Od jutra, zgodnie z Zarządzeniem Ministerstwa, wchodzą w życie złagodzone przepisy uczestnictwa w Mszach Świętych.
 2. Informujemy, że w poniedziałek 20.04 w naszej parafii rozpocznie się kurs przedmałżeński. Uwzględnia on obowiązujące obostrzenia – część spotkań będzie się odbywała w formie elektronicznej, zgodnie z ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się. Narzeczonych zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o napisanie maila na adres kancelaria.swszczepan@wp.pl, w którym znajdą się adresy mailowe obojga narzeczonych oraz ich imiona, nazwiska i parafie pochodzenia. Kurs będzie trwał 10 tygodni, spotkania będą się odbywały w poniedziałki o 19.00.
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W czwartek 23.04. – Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika
 • W sobotę 25.04. – Święto Świętego Marka, Ewangelisty
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.

 714 total views,  1 views today