OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 23.04.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
– III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 23.04.2023

 

 1. Dziś o godz. 16:00 Msza święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodzin. Po Mszy spotkanie dla rodziców w domu parafialnym i dla dzieci w dolnym kościele.
 2. Zapraszamy dziś na godzinę 17:15 na Nieszpory.
 3. Informujemy, że zmianie uległ termin wyjazdu parafialnego na Węgry. Odbędzie się w dniach 12-17.09. Osoby zainteresowane wyjazdem mogą zapisać się w zakrystii lub kancelarii oraz opłacić zaliczkę w wysokości 200 zł. Koszt wyjazdu to ok. 2.000 zł, zależnie do liczby zgłoszeń i kursu walut. Zapisy na wyjazd do końca kwietnia albo do wyczerpania się miejsc.
 4. Zapraszamy na parafialny wyjazd rowerowy do parafii św. Józefa Pruszkowie w najbliższą sobotę, 29 kwietnia. Trasa to około 20 kilometrów w obie strony. Wyruszamy o godzinie 10:00 sprzed naszego kościoła.
 5. W sobotę 29 kwietnia o godz. 10:00 w dolnym kościele spotkanie formacyjne wspólnoty Cudownego Medalika. Zapraszamy członków i sympatyków.
 6. Również w sobotę 29 kwietnia o godz. 10:00 w domu parafialnym rusza kolejna edycja kursu przedmałżeńskiego. Wciąż można dołączyć zapisując się przez formularz dostępny na Facebooku parafialnym.
 7. Na stronie internetowej i na Facebooku parafii jest już formularz zapisu na VI Raszyńską Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę. Zachęcamy do zgłoszeń. Najbliższe spotkanie organizacyjne odbędzie się w maju. Szczegóły u ks. Grzegorza.
 8. Zapraszamy dzieci z klas 4-7 na spotkania formacyjno-ewangelizacyjne Trzeba Siać Junior w każdy piątek o godz. 17.00. Spotkania odbywają się w domu parafialnym w sali obok kawiarenki.
 9. W tym tygodniu czekają nas:
 • w czwartek, w ramach cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu, Wspólnota Dorosłych oraz wspólnota Trzeba Siać zapraszają do wspólnej modlitwy, która rozpocznie się o godz. 20:00. Tematem rozważań będą trudności na modlitwie i ich przezwyciężanie.
 • w piątek o godz. 18:00 Msza święta zbiorowa z racji pogrzebu
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek: uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
 • we wtorek: święto św. Marka Ewangelisty
 • w sobotę: święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
 1. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej parafialnej kawiarenki „Kawałek Nieba”. Zapraszamy od 9:00 do 14:00.
 2. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć wychodząc z kościoła.

 68 total views,  1 views today