OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA WIELKANOCNA (26.04.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17:15.
 2. Z racji złagodzenia obostrzeń państwowych co do liczby uczestników Mszy Świętych, bardzo serdecznie zapraszamy naszych Parafian do uczestnictwa w Mszach Świętych w świątyni.
 3. W dalszym ciągu przeprowadzamy transmisję Mszy Świętych w niedzielę z naszej świątyni. Transmitujemy Msze Święte o godzinie: 10:00, 11:30, 18:00 i 20:30.
 4. Zachęcamy do włączania się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii koronawirusa. Zapraszmy do wspólnej modlitwy tutaj w naszej świątyni:
 • od poniedziałku do soboty o godzinie 20:30
 • w niedzielę o godzinie 19:30.

Modlitwę również transmitujemy na naszym profilu facebookowym.

 • od 1 maja w dzień powszedni z racji nabożeństw majowych będziemy modlili się różańcem o godzinie 17:30.
 1. W czwartki wznawiamy cotygodniową wieczorną Adorację Najświętszego Sakramentu. Możliwość indywidualnej modlitwy przed Panem Jezusem po Mszy Świętej wieczornej do godziny 21:00.W godzinach od 19:00 do 20:30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
 1. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które będą odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, natomiast w Niedzielę i Uroczystości o godzinie 17:15. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie. W piątek przypada również pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi w kościele od godziny 17:00. Z racji pandemii kapłani nie udadzą się z comiesięczną posługą sakramentalną do chorych. Jeśli jednak byłaby taka potrzeba, prosimy o zgłoszenie do kancelarii parafialnej. Ksiądz wtedy uda się z sakramentami.
 2. W sobotę będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze Święte z Uroczystości tego dnia będą sprawowane o godzinie 6:30 i 8:00. Msza Święta o godzinie 18:00 będzie już Mszą Świętą Niedzielną. W sobotę przypada również pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy o godzinie 7:30 na wspólną modlitwę Godzinkami ku czci NMP. Następnie zapraszamy na Mszę św., a po Mszy Świętej na nabożeństwo pierwszo sobotnie.
 3. W przyszłą niedzielę przypada Święto Państwowe – 229 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny, szczególnie teraz, w czasie pandemii.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W środę 29.04. – Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy. Tego dnia obchodzimy również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej. 
 • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.

 

 

 

 

 

 

 

 709 total views,  1 views today