OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA (03.05.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godzinie 17:15.
 2. Nabożeństwem Majowym modlimy się:
 • od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 18:00
 • w niedzielę o godzinie 17:15

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.

 1. Dzisiaj przypada Święto Państwowe – 229 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie, zwłaszcza teraz, w obliczu pandemii.
 2. Z racji złagodzenia obostrzeń państwowych co do liczby uczestników Mszy Świętych, bardzo serdecznie zapraszamy naszych Parafian do uczestnictwa w Mszach Świętych w świątyni.
 3. W dalszym ciągu przeprowadzamy transmisję Mszy Świętych w niedzielę z naszej świątyni. Transmitujemy Msze Święte o godzinie: 10:00, 11:30, 18:00 i 20:30.
 4. Zachęcamy do włączania się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii koronawirusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy tutaj w naszej świątyni:
 • od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30
 • w niedzielę o godzinie 19:30.

Modlitwę również transmitujemy na naszym profilu facebookowym.

 1. W najbliższą środę przypada pierwsza środa miesiąca. Przypominamy członkom Kół Żywego Różańca o zmianie tajemnic różańcowych.
 2. Z racji pierwszego czwartku miesiąca zapraszamy o godzinie 17:00 na Godzinę Świętą, podczas której będziemy modlić się w intencji powołanych do Służby Bożej a także będziemy prosić o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O 18:00 Msza święta w tych intencjach.
 3. W piątek będziemy przeżywać w kościele uroczystość Świętego Stanisława – Biskupa, Męczennika i Głównego Patrona Polski. Zapraszamy w piątek na godzinę 18:00 na Mszę świętą w intencji Stanisławów. Intencje będzie można złożyć również przed Mszą świętą do koszyczka przed ołtarzem. Tego dnia, z racji uroczystości, nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych – można spożywać pokarmy mięsne.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 04.05. – Wspomnienie Świętego Floriana, Męczennika
 • W środę 06.05. – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.

 652 total views,  1 views today