Ogłoszenia parafialne – IV niedziela Wielkiego Postu, 27.03.2022

 1. Za nami rekolekcje wielkopostne uczniów Szkoły Podstawowej w Raszynie. Bardzo dziękujemy uczestnikom, Dyrekcji, Wychowawcom i Nauczycielom ze szkoły oraz wszystkim parafianom za modlitwę. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy w Niedzielę Palmową. Będą trwały do Wielkiego Wtorku włącznie.
 2. W kościele są wystawione kosze na artykuły spożywcze, którymi możemy wesprzeć potrzebujących parafian. Przy stoliku z prasą można wylosować kartkę z kilkoma produktami, które będą potrzebne do paczki. Dziękujemy za pamięć o osobach uboższych z naszego otoczenia.
 3. Prosimy o ofiary na przygotowanie Grobu Pana Jezusa, ciemnicy oraz dekorację kościoła na święta. Serdecznie dziękujemy za już złożone ofiary członkom Koła Żywego Różańca pw. Matki Bożej Fatimskiej oraz indywidualnym ofiarodawcom.
 4. Zapraszamy wszystkich chcących pogłębić relację ze Słowem Bożym na spotkanie kręgu biblijnego dzisiaj o 16:00 do domu parafialnego.
 5. Zapraszamy na Gorzkie Żale dzisiaj o 17:00.
 6. Również dzisiaj zapraszamy ósmoklasistów przygoto­wujących się do sakramentu bierzmowania na Mszę świętą o 18:00 i na spotkanie po Mszy o godz. 19:00.
 7. Rozpoczyna się przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych. Pierwsze spotkanie jest jutro o 18.45 w kancelarii parafialnej.
 8. Zapraszamy na drogę krzyżową w piątek: o 16:30 z rozważaniami dla dzieci, o 17:15 i 19:00 dla młodzieży i dorosłych.
 9. Także w piątek zapraszamy na kolejne spotkanie wspólnoty dziecięcej Trzeba Siać Junior. Zapraszamy dzieci od III do VII klasy. Spotkanie będzie o 17:00 w domu parafialnym.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę rowerową w intencji pokoju na Ukrainie. Pojedziemy do Młochowa (20 km). Tam zostanie odprawiona Msza święta za wstawiennictwem św. Michała Archanioła. Wyjazd w sobotę o 12:00. Zbiórka przed kościołem.
 11. W przyszłą niedzielę dzieci i młodzież będą rozprowadzać przed kościołem palmy na zbliżającą się Niedzielę Palmową. Zebrane fundusze będą przeznaczone na wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży z naszej parafii. Bóg zapłać w ich imieniu.
 12. W tym tygodniu czekają nas:
 • I piątek miesiąca – przed południem księża pojadą z Komunią świętą do chorych. Spowiedź będzie od 16:30. Zapraszamy na nabożeństwa drogi krzyżowej oraz na Mszę o 18:00 i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 • I sobota miesiąca – Godzinki ku czci NMP o 7:30, o 8:00 Msza święta i nabożeństwo pierwszosobotnie.
 1. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej parafialnej kawiarenki „Kawałek Nieba”. Zapraszamy od 9:00 do 15:00. To dobre miejsce do wspólnego spotkania się i rozmowy.
 2. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 3. Polecamy lekturę prasy Obok prasy są też bezpłatnie do wzięcia teksty zawierzenia Ukrainy i Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, którym modlił się w piątek ojciec święty Franciszek.

 362 total views,  1 views today