Ogłoszenia parafialne – IV niedziela zwykła, 30.01.2022

 1. Dzisiaj o 17:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli księży w domach albo przybyli na Msze święte kolędowe. Cieszymy się ze wspólnej modlitwy, spotkań, rozmów. Dziękujemy za złożone ofiary. Do wtorku odbywamy jeszcze wizyty dodatkowe. Gdyby ktoś chciał jeszcze poprosić o modlitwę w domu, prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii. Prosimy o to także osoby, z którymi jeszcze nie ustaliliśmy terminu wizyty, a które się zgłosiły – przy tak wielu zgłoszeniach możliwe są omyłkowe pominięcia, za które przepraszamy.
 3. Dzisiaj po każdej Mszy świętej przy wyjściu z kościoła są rozprowadzane świece na Święto Matki Bożej Gromnicznej. Dochody ze sprzedaży będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu dzieci na ferie zimowe.
 4. W środę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze z obrzędem poświęcenia gromnic będą o godzinie 6:30, 8:00, 10:00 i 18:00. To również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o modlitwie za siostry Opatrzności Bożej posługujące w naszej parafii: siostrę Miriannę (kancelarystkę), siostrę Elizeuszę (zakrystiankę) oraz siostry Ewelinę i Władysławę (katechetki).
 5. W tym tygodniu czekają nas:
 • I środa miesiąca – różaniec o 17:15. O 18:00 nowenna i Msza święta z konferencją dla członków kół Żywego Różańca.
 • I czwartek miesiąca – godzina święta o 17:00, Msza o powołania i za powołanych o 18:00 i modlitwa w tej intencji o 19:00.
 • I piątek miesiąca – przed południem księża pojadą z Komunią świętą do chorych. Spowiedź będzie od 16:30. Dzieci zapraszamy na Mszę o 17:15 do dolnego kościoła, a dorosłych na Mszę o 18:00 i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 • I sobota miesiąca – Godzinki ku czci NMP o 7:30, o 8:00 Msza święta i nabożeństwo pierwszosobotnie.
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • wspomnienie św. Jana Bosko – w poniedziałek 31.01,
 • święto Ofiarowania Pańskiego – w środę 2.02,
 • wspomnienie św. Agaty – w sobotę 5.02.
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 363 total views,  1 views today