OGŁOSZENIA PARAFIALNE – JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021r.

 1. „Bóg Zapłać” za ofiary składane na tace celem utrzymania naszego kościoła. Dziękujemy również wszystkim osobom, które dokonały w ostatnim tygodniu wpłat na konto parafialne.
 2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na procesje fatimską o godzinie 17:00. Będziemy modlić się różańcem fatimskim i następnie wyruszymy z figurą Matki Bożej dokoła kościoła. Prosimy zabrać ze sobą lampiony.
 3. Czerwiec to miesiąc Nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przypominamy, że nabożeństwa w naszej świątyni są sprawowane:
 • w niedzielę o godzinie 17:15
 • w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.
 1. W poniedziałek podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 młodzież z naszej parafii z pierwszych klas szkół średnich oraz grupa dorosłych przyjmie z rąk J.E. Ks. Bp. Tadeusza Pikusa Sakrament Bierzmowania. Kandydatom do Sakramentu Bierzmowania oraz ich Świadkom przypominamy, że spotykamy się przed kościołem w poniedziałek o godzinie 17:15. Polecamy Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, ich Świadków, Rodziców oraz Rodziny w naszych modlitwach. Tego dnia Nabożeństwem do Serca Pana Jezusa będziemy modlić się przed Mszą Świętą wieczorną.
 2. W środę przypada szesnasty dzień miesiąca. Podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II. Intencje można zgłaszać w zakrystii i kancelarii. Będzie można również złożyć intencję do koszyczka, który przed Mszą Świętą będzie przed ołtarzem. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy Błogosławieństwo Relikwiami Świętego Papieża – Polaka.
 3. W czwartek Małżeństwa z Domowego Kościoła zapraszają na modlitwę w intencji osób uzależnionych. Modlitwa będzie o 20.00, w ramach cotygodniowej adoracji.
 4. W sobotę zapraszamy na Mszę świętą wieczorną, podczas której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy błogosławieństwo relikwiami kapłana – męczennika.
 5. Organizujemy wakacyjny wyjazd dla małżeństw i rodzin. Temat: Jak się komunikować, żeby nie zwariować? Będziemy rozmawiać o komunikacji z Panem Bogiem, żoną i mężem, dziećmi, rodzicami. Będzie też czas na wypoczynek – jedziemy w Tatry, do Rzepisk koło Bukowiny Tatrzańskiej. Termin wyjazdu to 15-21 sierpnia. Zgłoszenia u ks. Jakuba i u ks. Grzegorza. Spotkanie organizacyjne będzie 15 czerwca o 19.00. Serdecznie zapraszamy!
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 14.06. – Wspomnienie Błogosławionego Michała Kozala, Biskupa i Męczennika
 • W czwartek 17.06. – Wspomnienie Świętego Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 

 

 

 578 total views,  2 views today