OGŁOSZENIA PARAFIALNE – JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA (14.06.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17:15. W dni powszednie na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej.
 2. Do najbliższego czwartku włącznie zapraszamy po Mszy świętej wieczornej asystę, ministrantów, bielanki i wszystkich parafian na procesję Eucharystyczną. W czwartek po zakończonej procesji odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków.
 3. W najbliższy wtorek przypada szesnasty dzień miesiąca. Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem każdego 16-ego dnia miesiąca podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II. Zapraszamy zatem w najbliższy wtorek na Mszę Świętą wieczorną do wspólnej modlitwy. Intencję można zgłaszać w zakrystii i kancelarii. Będzie można również złożyć intencję do koszyczka, który przed Mszą Świętą będzie przed ołtarzem.
 4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy tego dnia do udziału w Eucharystii. Również w piątek podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy błogosławieństwo relikwiami Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki – Męczennika. Z racji przypadającej w tym dniu Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.  
   
 5. W sobotę przypada Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy do udziału w Eucharystii.
 6. W sobotę podczas Mszy Świętej o godzinie 11:00 dzieci, które rok temu pierwszy raz przystąpiły do Stołu Pana Jezusa, będą obchodzić rocznicę tego wydarzenia. Spowiedź dla dzieci rocznicowych odbędzie się w piątek 19 czerwca o godzinie 19:00 w górnym kościele.
 7. Również w sobotę zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Na Mszy świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
 8. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W środę 17.06. – Wspomnienie Świętego Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 675 total views,  2 views today