Ogłoszenia Parafialne na XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 9.09.2018r.

 1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 17:15 na modlitwę różańcową.
 2. Rozpoczynamy Misje Święte. Misje Parafialne prowadzą oo. Redemptoryści: o. Grzegorz Lachowicz, o. Andrzej Mikuć oraz Zespół Misyjny. Dokładny program misji został dostarczony w specjalnych zaproszeniach do każdego domostwa. Znajduje się on także w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej. Zapraszamy do udziału w misjach świętych i życzymy owocnego zgłębiania tajemnicy Boga.
 3. Zwracamy się z uprzejmą prośbą, by w najbliższym tygodniu w kancelarii parafialnej, z racji trwających misji parafialnych załatwiać tylko sprawy pilne. W kancelarii będzie przyjmować interesantów Siostra Arleta, księża natomiast będą zaangażowani m.in. w spowiedź. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do naszej prośby.
 4. Jutro, tj. w poniedziałek 10 września rozpoczynamy w naszej parafii kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa. Kurs odbywa się w poniedziałki o godz. 19:00 w domu parafialnym.
 5. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną, którą poprzedzi nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę przypada też 13-sty dzień miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w sobotę 15 września, zgodnie z programem misji świętych.
 6. Również w środę po Mszy św. o godzinie 18:00 ulicami naszej parafii przejdzie Misyjna Droga Krzyżowa. W tym nabożeństwie weźmiemy udział idąc następującymi ulicami: Godebskeigo, Zacisze, Niską, Łączną, Stawową, Traktem Grocholickim, Waryńskiego, Błotną, Zieloną i Godebskiego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców domów znajdujących się przy wymienionych wyżej ulicach , aby w miarę możliwości tak zaparkowali swoje samochody, byśmy mogli bez większych problemów przejść w modlitewnym skupieniu.
 7. W sobotę po Mszy św. o godzinie 20:00 ulicami naszej parafii przejdzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. W Nabożeństwie Fatimskim weźmiemy udział przechodząc następującymi ulicami: Godebskiego, Zacisze, Ogrodową, Wysoką, Wodną, Zacisze i Godebskiego. Również tutaj zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców domów znajdujących się przy wymienionych wyżej ulicach , aby w miarę możliwości tak zaparkowali swoje samochody, byśmy mogli bez większych problemów przejść w modlitewnym skupieniu.
 8. W najbliższy czwartek wyjątkowo z racji misji świętych nie odbędzie się wieczorna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W najbliższy piątek zapraszamy Apostolat Dobrej Śmierci na godzinę 17:00 na nabożeństwo adoracyjne.
 10. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W Czwartek 13.09. – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła
 • W Piątek 14.09. – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 • W Sobotę 15.09. – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
 1.   Polecamy lekturę prasy katolickiej i nasz biuletyn parafialny.
 2. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej. 

 

 

71 total views, 1 views today