OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 8.01.2023

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 8.01.2023

 1. Zapraszamy dziś na godz. 12:30 na koncert Alicji Węgorzewskiej, Macieja Miecznikowskiego wraz z artystami Warszawskiej Opery Kameralnej.
 2. Zapraszamy dziś na godz. 17:15 na nabożeństwo różańcowe.
 3. W czwartek o 20:00 w ramach adoracji najświętszego Sakramentu zapraszamy na MAC – Młodzieżową Adorację Czwartkową.
 4. Centrum Kultury Raszyn zaprasza na recital fortepianowy Kingi Firlej – Kubicyw ramach cyklu Chopin w Austerii. Recital odbędzie się dziś o godz. 16.00. Wstęp wolny. 
 5. Dziś po Mszy świętej o godz. 18:00 kolejne spotkanie ósmoklasistów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 6. Przypominamy, że w styczniu porady prawne wyjątkowo w 2. (a więc dziś) i w 4. niedzielę miesiąca.
 7. Nasze wspólnoty parafialne zapraszają w przyszłą niedzielę po Mszy o 18:00 na wspólne śpiewanie kolęd. Można przynieść swoje instrumenty. Będą również przygotowane teksty. Śpiewajmy razem na cześć narodzonego Pana!
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 11:15 uczniowie naszej szkoły przedstawią jasełka. Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia tego, co przygotowali dla nas.
 9. Podjęliśmy renowację stacji drogi krzyżowej. W tej chwili 5 stacji jest już w pracowni konserwatorskiej. Renowacja jednej stacji to koszt 1200 zł. Gdyby ktoś chciał zasponsorować stację, może się zgłosić do ks. proboszcza.
 10. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej parafialnej kawiarenki „Kawałek Nieba” w godzinach od 9:00 do 14:00.

Chcemy podziękować tym, którzy w ostatnim tygodniu przyjęli księdza po kolędzie. Dziękujemy za wspólną modlitwę, rozmowy oraz ofiary złożone na kościół. Podajemy plan kolędy na najbliższy tydzień w oddzielnym wpisie.

 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 458 total views,  3 views today