OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04.2020r.

„Przyszedł czas śpiewania Alleluja. Niech otworzą się Wasze serca na obecność Zmartwychwstałego Chrystusa w Waszym życiu”

Po nocy czuwania, walki i śmierci przychodzi Zmartwychwstanie. Grób Chrystusa zostaje pusty. Boża Miłość jest silniejsza niż śmierć.

Życzymy naszym Parafianom aby każdy pozwolił wejść Jezusowi w swoje życie. Przyjął Go jak Przyjaciela.

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni Wasze serca pokojem i radością oraz umiłowaniem Prawdy i Dobra.

Niech Zmartwychwstały Jezus, w którym wszystko się wypełniło, będzie źródłem Waszej mocy w nieustannym nawracaniu się i życiu Ewangelią na co dzień.

Życzymy Wam Błogosławionych i Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pana!

Szczęść Boże!

 1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte w naszej świątyni będą sprawowane o godzinie 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 i 20:30. Przeprowadzimy transmisję wszystkich Mszy Świętych na naszym profilu facebookowym.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, byśmy w tym wyjątkowym czasie mogli przeżywać wspólnie Triduum Paschalne. Dziękujemy Pani Annie Sitkiewicz za przygotowanie dźwiękowe transmisji Mszy Świętych, Reżyserowi Filmowemu, Panu Jackowi Tarasiukowi za stronę reżyserską naszych transmisji, firmie Eko-Line za użyczenie światłowodu, by nasza transmisja mogła przebiegać bez problemów, firmie XeroDrukarnia „JAMS” za przygotowanie planszy ze zdjęciem naszego kościoła do grobu Pańskiego oraz Siostrom Opatrzności Bożej za przygotowanie Grobu Pańskiego. Pragniemy złożyć gorące podziękowania wszystkim, którzy złożyli dary serca, z których mogliśmy przygotować paczki świąteczne dla rodzin z naszej parafii będących w trudnej sytuacji materialnej. Dziękujemy Panu Jackowi Wyszomirskiemu za dostarczenie środków czystości, Panu Sławomirowi Gajewskiemu za dostarczenie warzyw, Firmie „OLDAR GROUP” za dostarczenie jajek, Cukierni Krzysztofowi Kraśkiewicz i Kamili za ciasta.Dziękujemy również Parafianom, którzy pomogli w transporcie paczek do osób potrzebujących.
 1. Jutro Poniedziałek – Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy Świętych tak jak w każdą Niedzielę, z jednym wyjątkiem – nie będzie Mszy Świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele. Przeprowadzimy transmisję Mszy Świętych o godzinie 10:00, 11:30, 18:00 i 20:30.
 2. Zachęcamy do włączania się w modlitwę różańcową w intencji ustania epidemii koronawirusa, za chorych, ich bliskich oraz za personel medyczny. Transmisja tej modlitwy na naszym profilu facebookowym:
 • od poniedziałku do soboty o godzinie 20:30
 • w niedzielę o godzinie 19:30.
 • w Poniedziałek Wielkanocny o 19:30.
 1. W najbliższy piątek z racji Oktawy Świąt Wielkanocnych nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 2. Za Tydzień będziemy przezywać w Kościele Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Polecamy Miłosiernej Miłości naszego Zbawcy rodziny i całą naszą Parafię. Prosimy również o ustanie pandemii koronawirusa w naszej Ojczyźnie i na całym świecie. Przygotowaniem do tej Uroczystości jest Nowenna do Miłosierdzia Bożego, która jest odprawiana w naszym kościele codziennie do najbliższej soboty włącznie o godz. 17:45. Do soboty włącznie będziemy przeprowadzać transmisję modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz Mszy Świętej wieczornej na naszym parafialnym profilu facebookowym.
 3. Nasz cmentarz parafialny jest otwarty.
 4. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i polecamy opiece Matki Bożej.

 

 790 total views,  2 views today