OGŁOSZENIA PARAFIALNE – SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA (18.07.2021r.)

  1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17:15.
  2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę świętą wieczorną, podczas której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy błogosławieństwo relikwiami kapłana – męczennika.
  3. We wtorek zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Na Mszy Świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
  4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakrament do godziny 21:00. Od godziny 19:30 będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  5. W tym tygodniu obchodzimy:
  • W czwartek 22.07. – Święto Świętej Marii Magdaleny
  • W piątek 23.07. – Święto Świętej Brygidy, Zakonnicy i Patronki Europy
  • W sobotę 24.07. – Wspomnienie Świętej Kingi, Dziewicy
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej. Życzymy, by okres wakacji był dla Was czasem wypoczynku i okazją do uwielbienia Boga za dzieło stworzenia. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej. Wszystkim wyjeżdzającym życzymy Błogosławionego wypoczynku.
  2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 485 total views,  1 views today