OGŁOSZENIA PARAFIALNE – SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA (16.02.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17:15.
 2. Na Mszę Świętą dla dzieci przedszkolnych do dolnego kościoła zapraszamy w niedzielę 23 lutego. Wtedy też wznowi swoją działalność kawiarenka „Kawałek Nieba”.
 3. W naszej parafii zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyjęli w swój dom kapłana, za okazaną życzliwość, miłą atmosferę spotkań i złożone ofiary.
 4. W dniu dzisiejszym zachęcamy do włączenia się w akcję krwiodawstwa. Ambulans do poboru krwi ustawiony jest na parkingu przy kościele w godzinach 9:00 – 13:30. Potrzebny dowód osobisty oraz dobry stan zdrowia.
 5. W środę zapraszamy na Mszę świętą wieczorną, podczas której będziemy modlić się za wstawiennictwem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki – Męczennika w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy. Po zakończeniu Mszy św. odmówimy Litanię do Błogosławionego Księdza Jerzego oraz będzie możliwość ucałowania relikwii.
 6. W czwartek zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a następnie na Mszę świętą.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinę 16:00 do domu parafialnego na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 8. W ramach przygotowania do Beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego 28 dnia każdego miesiąca w naszej Archikatedrze gromadzą się kapłani i wierni wyznaczonych dekanatów na uroczystej Mszy Świętej. W piątek 28 lutego o godzinie 19:00 w Archikatedrze Warszawskiej zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Biskupa Rafała Markowskiego. Do udziału w tej Mszy Świętej zaproszeni są w szczególności kapłani i wierni z następujących dekanatów: raszyńskiego, ursuskiego i wolskiego. Nasza Parafia organizuje wyjazd autokarem do Archikatedry. Wyjazd sprzed naszego kościoła 28 lutego o godzinie 17:45. Koszt wyjazdu 10 zł. Zapisać się można dziś w zakrystii i przez cały najbliższy tydzień w kancelarii parafialnej. Liczba miejsc w autokarze jest ograniczona. Zachęcamy też do udania się na tę Mszę Świętą własnym środkiem transportu. 
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W sobotę 22.02. – Święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej i nasz biuletyn parafialny.

 689 total views,  1 views today