OGŁOSZENIA PARAFIALNE TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021r.

 1. Pragniemy poinformować, iż w piątek, 16 kwietnia 2021 roku, zmarł w wieku 83 lat, z tego w kapłaństwie 7 lat

Ś.P.

Ks. Stanisław Kicman

Rezydent Naszej Parafii.

Trumna z ciałem zmarłego zostanie wprowadzona do naszego kościoła w poniedziałek 26 kwietnia o godzinie 10:00. Zapraszamy do czuwania modlitewnego. 

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 11:00 po czym Ciało Zmarłego zostanie złożone w grobie rodzinnym na cmentarzu Wolskim w Warszawie.

 1. „Bóg Zapłać” za ofiary składane na tace celem utrzymania naszego kościoła. Dziękujemy również wszystkim osobom, które dokonały w ostatnim tygodniu wpłat na konto parafialne.
 2. W dniu dzisiejszym zapraszamy PIERWSZĄ GRUPĘ dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 16:00 w górnym kościele. Dla DRUGIEJ GRUPY Msza święta będzie 25 KWIETNIA (Niedziela), a dla GRUPY TRZECIEJ 9 MAJA (Niedziela).
 3. Również dziś zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:15.
 4. W poniedziałek zapraszamy na Mszę świętą wieczorną, podczas której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy błogosławieństwo relikwiami kapłana – męczennika.
 5. We wtorek zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Na Mszy Świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
 6. Po Mszy wieczornej w czwartek wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wspólna modlitwa potrwa około godziny.
 7. W sobotę zapraszamy Apostolat Maryjny Cudownego Medalika na godzinę 10:00 do dolnego kościoła na Mszę świętą, którą odprawi Ks. Proboszcz w intencji zmarłego Ks. Stanisława.
 1. W przyszłą niedzielę zapraszamy uczniów klas ósmych przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę Świętą o godzinie 18:00, a następnie na spotkanie formacyjne w górnym kościele.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W piątek 23.04. – Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski
 1. W Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 34 total views,  1 views today