OGŁOSZENIA PARAFIALNE – TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021r.

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:15.
 2. Pamiętajmy o maseczkach, dezynfekcji i dystansie w kościele.
 3. W dniu dzisiejszym zapraszamy młodzież z klas Pierwszych Szkół Średnich, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę Świętą o godzinie 18:00. Po Mszy świętej odbędzie się konferencja formacyjna w GÓRNYM KOŚCIELE.
 4. W naszej parafii zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyjęli w swój dom kapłana, za okazaną życzliwość, miłą atmosferę spotkań i złożone ofiary. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom z Raszyna, które gromadziły się w ostatnim tygodniu w kościele w ramach kolędy.

 

„Bóg Zapłać” za składane ofiary kolędowe podczas Mszy Świętych na tacę. Dziękujemy wszystkim za ofiary przekazywane bezpośrednio na konto parafialne.

 

Chcemy w tym roku podjąć prace konserwatorskie przy bocznych ołtarzach i na ten cel przeznaczamy te ofiary.

 

Gdyby jakaś rodzina pragnęła wizyty kolędowej w domu, może zgłosić takie pragnienie do kancelarii.

 

 1. W sobotę zapraszamy Apostolat Maryjny Cudownego Medalika na godzinę 10:00 do dolnego kościoła na Mszę świętą i spotkanie formacyjne.
 2. W przyszłą niedzielę zapraszamy uczniów klas ósmych, którzy rozpoczęli przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania na Mszę Świętą o godzinie 18:00, a następnie na spotkanie formacyjne w górnym kościele.
 3. W czwartek po Mszy wieczornej małżeństwa z Domowego Kościoła zapraszają do wspólnego uwielbienia Pana Boga w Najświętszym Sakramencie.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 25.01. – Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła
 • We wtorek 26.01. – Wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa, Biskupów
 • W czwartek 28.01. – Wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu, Kapłana i Doktora Kościoła
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 97 total views,  1 views today