OGŁOSZENIA PARAFIALNE – TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021r.

 1. „Bóg Zapłać” za ofiary składane na tace celem utrzymania naszego kościoła. Dziękujemy również wszystkim osobom, które dokonały w ostatnim tygodniu wpłat na konto parafialne.
 2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17:15. W dni powszednie na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej.
 3. Od dzisiejszej niedzieli przechodzimy w wakacyjny tryb sprawowania Mszy Świętych niedzielnych w naszej świątyni. Nie będzie przez okres wakacji Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele i o godzinie 13:00 w górnym kościele. Pozostałe godziny Mszy świętych nie ulegną zmianie.
 4. Pragniemy poinformować, że od poniedziałku 28 czerwca, aż do końca okresu wakacyjnego kancelaria parafialna zmienia dni swojej pracy. Kancelaria będzie otwarta w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:30 – 10:00 oraz 16:00 – 17:45.
 1. We wtorek będziemy przeżywali Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy do udziału w Eucharystii. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za Solenizantów którym patronują święci Apostołowie Piotr i Paweł.
 2. Z racji pierwszego czwartku miesiąca zapraszamy o godzinie 17:00 na Godzinę Świętą, podczas której będziemy modlić się w intencji powołanych do Służby Bożej a także będziemy prosić o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O godzinie 18:00 Msza Święta w tych intencjach, a po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
 1. Z racji pierwszego piątku miesiąca zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź w kościele od godziny 17:00. Zapraszamy również na Mszę świętą o godzinie 18:00. Z racji wakacji nie będzie tego dnia Mszy świętej o godzinie 17:15 z udziałem dzieci. W związku z czasem wakacyjnym i urlopami księży, najbliższa wizyta u chorych z sakramentami będzie miała miejsce 3 września. Oczywiście, jeżeli ktoś będzie prosił o posługę księdza z sakramentami do chorych, prosimy zgłaszać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 1. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy zatem o godzinę 7:30 na wspólną modlitwę Godzinkami ku czci NMP. Następnie zapraszamy na Mszę Świętą, a po Mszy na wspólną modlitwę różańcową i nabożeństwo pierwszo sobotnie.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 28.06. – Wspomnienie Świętego Ireneusza, Biskupa i Męczennika
 • W sobotę 03.07. – Święto Świętego Tomasza Apostoła
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 

 518 total views,  2 views today