Ogłoszenia parafialne – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 21.11.2021

 1. Dziś na Mszy o 11:30 czterech chłopców zostanie włączonych do grona ministrantów naszej parafii. Pamiętajmy w modlitwie o nich i ich rodzinach.
 2. Spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę rozpocznie się dzisiaj o 15:00 w domu parafialnym. O godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich pielgrzymów na Mszę świętą w ich intencji.
 3. Dziś zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej oraz ich rodziców na Mszę o 16:00. Po Mszy spotkanie dla rodziców w domu parafialnym oraz dla dzieci w dolnym kościele.
 4. Dziś o 17:15 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 5. Zawiązała się wspólnota „35+” dla osób powyżej 35. roku życia. Za nami pierwsze spotkanie: w gronie kilkunastu osób rozmawialiśmy o dawaniu świadectwa, bronieniu wiary i uzasadnianiu jej. Zachęcamy, żeby dołączyć do grupy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i wiedzę. W najbliższy czwartek o 19:30 spotykamy się na wspólnej modlitwie w ramach cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu. W sobotę zapraszamy na spotkanie tematyczne o 19:00 do domu parafialnego.
 6. Msza święta i spotkanie formacyjne wspólnoty Cudownego Medalika będzie w najbliższą sobotę o 10:00 w dolnym kościele. Zapraszamy członków i osoby, które chciałyby wstąpić do tej Wspólnoty.
 7. Kolejne spotkanie ósmoklasistów przygoto­wujących się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę. Zapraszamy na Mszę świętą o 18:00 i na spotkanie po Mszy o godz. 19:00.
 8. Za tydzień zaczyna się nowy rok liturgiczny. Rozpoczniemy go Adwentem – czasem oczekiwania i przygotowania na nadejście Pana Jezusa. Rozpoczniemy je uroczystymi nieszporami, na które serdecznie zapraszamy w sobotę o 17:15. Od przyszłego poniedziałku zapraszamy na Msze roratnie o 6:30. Zachęcamy również do przedświątecznej spowiedzi.
 9. W tym tygodniu czekają nas:
 • Msza z racji pogrzebu za osoby zmarłe w listopadzie – w piątek o 18:00.
 • Msza święta w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin – w niedzielę o 18:00.
 1. W tym tygodniu:
 • 22.11, poniedziałek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,
 • 24.11, środa – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i towarzyszy.
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 429 total views,  2 views today