OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA (XXXIV Niedziela Zwykła) – 25.11.2018r.

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy o godzinie 17:15 na wieczorną modlitwę Kościoła czyli Nieszpory. Chwalmy wspólnie Pana Boga psalmami.
 2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na godzinę 16:00 do domu parafialnego na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. Również dzisiaj zapraszamy młodzież z klas 8 szkoły podstawowej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę świętą o godzinie 18:00, a następnie na spotkanie formacyjne w dolnym kościele.
 4. Zapraszamy w czwartek wraz ze wspólnotą Domowego Kościoła na godzinę 20:00 do dolnego kościoła na Mszę świętą w intencji rodzin naszej Parafii. Zapraszamy szczególnie małżonków, by polecać Bogu wszystkie sprawy dotyczące naszych rodzin, te trudne i radosne oraz by prosić o Boże Błogosławieństwo.
 5. Od najbliższego tygodnia można będzie składać dary i ofiary na paczki świąteczne dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej z terenu naszej parafii. Kosze będą wystawione przy bocznym ołtarzu. Szczególnie prosimy o składanie produktów spożywczych o wydłużonym terminie ważności. Z góry składamy ofiarodawcom serdeczne Bóg Zapłać za hojność serc.
 6. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy zatem o godzinę 7:30 na wspólną modlitwę Godzinkami ku czci NMP. Następnie zapraszamy na Mszę św., a po Mszy na wspólną modlitwę różańcową i nabożeństwo pierwszo sobotnie.
 7. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli przed kościołem zaopatrzyć się w świece Caritas na stół wigilijny.
 8. Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na zabawę ,, Mikołajkową” prowadzoną przez profesjonalnych animatorów. W planach są: tańce, konkursy, spotkanie z Mikołajem i inne niespodzianki. Zabawa odbędzie się 1 Grudnia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Zapisy dziś po każdej Mszy św. w zakrystii.
 9. Zgodnie ze zwyczajem lat ubiegłych Pan Organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny. W rozpoczynającym się tygodniu odwiedzi:

Poniedziałek 26.11.

Rano: ul. Czerwonego Kapturka, ul. Nauczycielska, ul. Wołodyjowskiego i ul. Spółdzielcza

Po południu: ul. Jesienna, ul. Broniewskiego i ul. Gałczyńskiego

Wtorek 27.11.

Rano: ul. Słowikowskiego

Po południu: ul. Reymonta i ul. Projektowana

Środa 28.11.

Po południu: ul. Wysoka, ul. Kościelna i ul. Polna

Czwartek 29.11.

Rano: ul. Godebskiego (od ul. Pruszkowskiej do ul. Gałczyńskiego)

Po południu: ul. Prosta i ul. Żeromskiego

Piątek 30.11.

Rano: ul. Chopina

Po południu: ul. Różana i ul. Matejki

Sobota 1.12.

Od rana: ul. Zajączka, ul. Wybickiego i ul. Bema

Z przyczyn niezależnych plan ten może ulec zmianie

W tym tygodniu obchodzimy:

 • W piątek 30.11. – Święto Świętego Andrzeja, Apostoła
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej i nasz biuletyn parafialny.

257 total views, 1 views today