OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO (25.12.2020r.)

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na pierwszą Mszę Świętą o godzinie 8:30. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 7:00 i 10:00 w dolnym kościele Pozostałe Msze Święte odbędą się według porządku niedzielnego.
  2. Jutro przypada drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia wspominamy męczeństwo świętego Szczepana, diakona, patrona naszej parafii. Msze Święte tego dnia będą sprawowane w naszej świątyni również według porządku niedzielnego. Tego dnia również nie będzie Mszy Świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele. Uroczystą Mszę świętą ku czci patrona naszej parafii o godzinie 13:00 odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Łukasz Duda.
  3. Pragniemy złożyć gorące podziękowania wszystkim parafianom, dzięki których ofiarności zostały przygotowane paczki świąteczne dla blisko 50 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Ponadto dziękujemy cukierniom Bożenie i Kazimierzowi Bała, Braciom Sośnickim oraz Cukierni „Bajka” Krzysztof Kraśkiewicz i Tomasz Petryka za wyroby cukiernicze, Państwu Ewie i Tomaszowi Surmaczom za owoce, P. Jackowi Wyszomirskiemu za chemię gospodarczą, Firmie Handlowo – Usługowo – Produkcyjnej W.G.Z. „Radcy” za wędliny, Firmie „OLDAR GROUP” za dostarczenie jajek, Państwu Gajewskim z Falent za warzywa, Wspólnocie Odnowy w Duch Świętym za artykuły spożywcze oraz Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie paczek i wszystkim osobom rozwożącym. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Składamy również serdeczne podziękowania grupie parafian za przygotowanie szopki i wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego udekorowania naszej świątyni.

 

 

A Słowo stało się ciałem

i zamieszkało wśród nas. (J 1,14)

 

Niech radość z tego, że Jezus Chrystus stał się

„Emmanuelem – Bogiem z Nami” sprawi, że porzucimy smutek, nienawiść, rozpacz, zwątpienie i złe przyzwyczajenia. Niech Blask betlejemskiej stajni wlewa w nas nadzieję i otwiera nasze serca na potrzeby bliźnich. Boże Narodzenie niech nas przynagla do dzielenia się wiarą i radością, że Bóg daje nam swoją miłość.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom Życzymy, aby radość i pokój Betlejemskiej Nocy przeniknęła serca wszystkich.

Niech Błogosławieństwo Bożej Dzieciny wydaje w naszym życiu owoce jedności i wzajemnej miłości.

 115 total views,  2 views today