OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05.2020r.

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godzinie 17:15.
 2. Nabożeństwem Majowym modlimy się:
 • od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 18:00

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.

 1. Z racji złagodzenia kolejnych obostrzeń państwowych co do liczby uczestników Mszy Świętych, bardzo serdecznie zapraszamy naszych Parafian do uczestnictwa w Mszach Świętych w świątyni.
 2. Transmitujemy Msze Święte niedzielne z naszej świątyni o godzinie 11:30 i 20:30.
 3. Zachęcamy do włączania się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii koronawirusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy tutaj w naszej świątyni:
 • od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30
 • w niedzielę o godzinie 19:30.

Modlitwę również transmitujemy na naszym profilu facebookowym.

 1. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenną modlić się będziemy:
 • w niedzielę podczas nabożeństwa
 • w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej
 1. 28 maja przypada trzydziesta dziewiąta rocznica śmierci Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Dlatego zapraszamy na adorację z rozważaniami opartymi na życiu Prymasa Tysiąclecia i ze śpiewem. Rozpocznie się w czwartek o 19.30.
 2. W sobotę o godzinie 9:00 odbędzie się spowiedź dzieci, które przystąpią w przyszłą niedzielę do I Komunii Świętej oraz ich rodziny.
 3. Zapraszamy na Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę o 19.30. Będziemy uwielbiać Pana Boga śpiewem, wysłuchamy świadectw, konferencji o Duchu Świętym, będzie można skorzystać z modlitwy wstawienniczej i spowiedzi. Czuwanie potrwa do 21.30.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii będzie to jeszcze o tyle wyjątkowy dzień, ponieważ dzieci naszej parafii przyjmą I Komunię Świętą w dwóch małych grupach. Uroczystość odbędzie się na Mszach świętych o godzinie 10:00 i 11:30. Kolejne grupy przystąpią do I Komunii Świętej w sobotę 6 czerwca o godzinie 11:00 oraz w niedzielę 7 czerwca o godzinie 11:30. Pozostali, którzy nie wyrazili zgody na I Komunię Świętą w tych terminach przystąpią do I Komunii Świętej 12 września. Serdecznie prosimy, aby osoby, które zazwyczaj uczestniczą we Mszy Świętej o godzinie 10:00 i 11:30, aby wybrały się na Eucharystie o innej godzinie. Pamiętajmy o modlitwie w intencji tych dzieci i ich rodziców.
 1. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • We wtorek 26.05. – Wspomnienie Świętego Filipa Neri, Kapłana
 • W piątek 29.05. – Wspomnienie Świętej Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 698 total views,  2 views today