OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA (10.05.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godzinie 17:15.
 2. Nabożeństwem Majowym modlimy się:
 • od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 18:00
 • w niedzielę o godzinie 17:15

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.

 1. Z racji złagodzenia obostrzeń państwowych co do liczby uczestników Mszy Świętych, bardzo serdecznie zapraszamy naszych Parafian do uczestnictwa w Mszach Świętych w świątyni.
 2. W dalszym ciągu przeprowadzamy transmisję Mszy Świętych w niedzielę z naszej świątyni. Transmitujemy Msze Święte o godzinie: 10:00, 11:30, 18:00 i 20:30.
 3. Zachęcamy do włączania się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii koronawirusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy tutaj w naszej świątyni:
 • od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30
 • w niedzielę o godzinie 19:30.

Modlitwę również transmitujemy na naszym profilu facebookowym.

 1. W najbliższą środę po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 18:00 zapraszamy na pierwszy w tym roku różaniec fatimski. Z racji pandemii procesja z figurą Matki Bożej nie odbędzie się. Nie zabierajmy ze sobą lampionów.
 2. W czwartki wznowiliśmy cotygodniową wieczorną Adorację Najświętszego Sakramentu. Możliwość indywidualnej modlitwy przed Panem Jezusem po Mszy Świętej wieczornej do godziny 21:00. W godzinach od 19:00 do 20:30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
 1. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Święty Jan Paweł II – 100 lat z nami” z okazji setnej rocznicy urodziny papieża-Polaka. Prace plastyczne wykonane w dowolnej formie można dostarczyć do parafii do przyszłej niedzieli. W poniedziałek 18.05 rozstrzygnięcie konkursu i wystawa prac. Zachęcamy do udziału!
 2. Z racji przedłużającego się okresu pandemii, ruszamy z elektroniczną propozycją dla wspólnoty „Trzeba Siać Junior”. Wszystkich chętnych członków i dzieci od3 do 8 klasy, które chciałyby dołączyć do wspólnoty serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia i więcej informacji u Ks. Jakuba pod adresem mailowym: tworzymy2020@gmail.com
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W czwartek 14.05. – Święto Świętego Macieja, Apostoła
 • W sobotę 16.05. – Uroczystość Świętego Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.

 820 total views,  2 views today