OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA (19.05.2019r.)

 1. Dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godzinie 17:15.
 2. Dziś zapraszamy dzieci z klas III szkoły podstawowej wraz z rodzicami na spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. O godzinie 16:00 spotykamy się na Mszy świętej. Po Mszy świętej odbędzie się konferencja dla rodziców w domu parafialnym, dzieci natomiast w tym czasie będą miały spotkanie katechetyczne.
 3. Przypominamy, że Wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej prowadzą Ewangelizację na placu przed Urzędem Gminy Raszyn. Wszystkich, którzy chcą słuchać Dobrej Nowiny zapraszamy dziś o godz. 16:00.
 4. Również dziśzapraszamy młodzież z klas 3 gimnazjum i ósmych klas szkoły podstawowej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotykamy się na Mszy świętej o godzinie 18:00. Po Mszy świętej zapraszamy na konferencję w górnym kościele.
 5. W poniedziałek zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach., a następnie na Mszę świętą.
 6. Przypominamy, że nasza parafia organizuje dwa wyjazdy wakacyjne. Pierwszy dla młodzieży (od ósmej klasy szkoły podstawowej wzwyż) w terminie 20-27 lipca do Sejn. Koszt tego wyjazdu: dla młodzieży zaangażowanej we wspólnoty parafialne 500 zł, a dla młodzieży spoza wspólnot 800 zł. Drugi wyjazd organizujemy dla dzieci (szkoła podstawowa do siódmej klasy włącznie) w dniach 20-27 sierpnia do Wisły. Koszt tego wyjazdu: dla dzieci zaangażowanych we wspólnoty parafialne 400 zł, a dla dzieci spoza wspólnot 600 zł. Mamy jeszcze wolne miejsca na obydwa wyjazdy. Nie odkładajmy decyzji na ostatnią chwilę. Zapisy dziś po każdej Mszy świętej w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
 1. Zapraszamy wszystkich zapisanych na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy na spotkanie organizacyjno – informacyjne. Spotkanie odbędzie się w środę 22 maja o godzinie 19:30 w Domu Parafialnym.
 2. Spotkanie organizacyjne dla uczestników wyjazdu na Lednicę odbędzie się w piątek 24 maja o godzinie 19:00 w Domu Parafialnym. Na spotkaniu będzie można uiścić opłatę za uczestnictwo w wyjeździe w wysokości 70 zł. Zapraszamy.
 3. W sobotę zapraszamy Apostolat Maryjny Cudownego Medalika na godzinę 10:00 do dolnego kościoła na Mszę świętą i spotkanie formacyjne.
 4. Również w sobotę zapraszamy na kolejne spotkanie wspólnoty „Trzeba Siać Junior” na godzinę 11:00 do domu parafialnego.
 1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinę 16:00 do domu parafialnego na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 2. W sobotę 1 czerwca zapraszamy na VII ogólnopolską pielgrzymkę autokarową Żywego Różańca na Jasną Górę. Wyjazd 1 czerwca o godzinie 5:00 sprzed kościoła. Koszt 50 zł. Zapisy dziś w zakrystii po każdej Mszy świętej lub u p. Haliny Piekarskiej . Zapraszamy.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W piątek 24.05.- Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 1. Polecamy lekturę prasy katolickiej i nasz biuletyn parafialny.

 

 

77 total views, 1 views today