Ogłoszenia parafialne – V niedziela zwykła, 6.02.2022

  1. Dzisiaj o 17:15 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z okazji I niedzieli miesiąca.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli księży w domach albo przybyli na Msze święte kolędowe. Cieszymy się ze wspólnej modlitwy, spotkań, rozmów. Dziękujemy za złożone ofiary. Gdyby ktoś chciał jeszcze zaprosić księdza na kolędę, prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  3. Wczoraj rozpoczął się wyjazd rekolekcyjno-rekreacyjny dla osób zaangażowanych w życie naszej parafii. Pamiętajmy w modlitwie o uczestnikach wyjazdu do Wisły, w tym o ks. Mateuszu i s. Ewelinie.
  4. Zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński w formie warsztatów. Rozpocznie się w sobotę 19 lutego. Formularz zapisów znajduje się na stronie parafii i na jej profilu facebookowym.
  5. W tym tygodniu czeka nas:
  • MAC, czyli Młodzieżowa Adoracja Czwartkowa. Członkowie Duszpasterstwa Młodych zapraszają na wspólną modlitwę w czwartek od 20:00 w ramach cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wspomnienie św. Scholastyki – w czwartek 10.02.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
  2. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 435 total views,  2 views today