OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (17.05.2020r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godzinie 17:15.
 2. Nabożeństwem Majowym modlimy się:
 • od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 18:00
 • w niedzielę o godzinie 17:15

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w świątyni.

 1. Z racji złagodzenia kolejnych obostrzeń państwowych co do liczby uczestników Mszy Świętych, bardzo serdecznie zapraszamy naszych Parafian do uczestnictwa w Mszach Świętych w świątyni.
 2. Od dzisiejszej niedzieli transmitować będziemy Msze Święte niedzielne z naszej świątyni o godzinie 11:30 i 20:30.
 3. Zachęcamy do włączania się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii koronawirusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy tutaj w naszej świątyni:
 • od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30
 • w niedzielę o godzinie 19:30.

Modlitwę również transmitujemy na naszym profilu facebookowym.

 1. W poniedziałek 18 maja przypada setna rocznica urodzinśw. Jana Pawła II. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą, podczas której będziemy modlić się za wstawiennictwem Świętego Papieża. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II, które znajdują się w naszej świątyni. Od czerwca, każdego 16-ego dnia miesiąca (dzień wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową), podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o potrzebne dla nas łaski. Podczas Mszy Świętych będziemy chcieli zatrzymać się nad nauczaniem, które pozostawił nam Święty Papież.
 1. We wtorek zapraszamy na Mszę świętą wieczorną, podczas której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Na zakończenie Mszy Świętej otrzymamy błogosławieństwo relikwiami kapłana – męczennika.
 2. W środę zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Na Mszy świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Tego dnia nie będzie transmisji modlitwy różańcowej w intencji ustania pandemii koronawirusa – zapraszamy do modlitwy indywidualnej w tej intencji.
 3. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Trwamy przy Panu Jezusie do godziny 21:00.W godzinach od 19:30 do 20:30 jest możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
 4. W piątek rozpoczynamy w naszej świątyni Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenną modlić się będziemy:
 • w niedzielę podczas nabożeństwa
 • w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej
 1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wniebowstąpienie jest dniem królewskiej intronizacji Chrystusa, tryumfem, jaki przygotowuje swojemu Synowi Bóg Ojciec. Szczególnie zapraszamy tego dnia do udziału w Mszy świętej.
 2. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 3. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 803 total views,  2 views today