OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (26.05.2019r.)

 1. Dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godzinie 17:15.
 2. Przypominamy, że Wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej prowadzą Ewangelizację na placu przed Urzędem Gminy Raszyn. Dziś odbędzie się ostatnie spotkanie ewangelizacyjne. Wszystkich, którzy chcą słuchać Dobrej Nowiny zapraszamy na godz. 16:00.
 3. Przypominamy, że nasza parafia organizuje dwa wyjazdy wakacyjne. Pierwszy dla młodzieży w terminie 20-27 lipca. Drugi wyjazd organizujemy dla dzieci w dniach 20-27 sierpnia. Dziś po Mszach świętych jest ostatnia okazja by zapisać się na te wyjazdy. Serdecznie zapraszamy.
 4. W czwartek na godzinę 20:00 zapraszamy do dolnego kościoła małżeństwa na Mszę świętą w intencji rodzin.
 5. W piątek rozpoczynamy w naszej świątyni Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenną modlić się będziemy: w niedzielę podczas nabożeństwa ,a w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.
 6. W najbliższy piątek 31 maja zapraszamy na godzinę 19:00 do górnego kościoła młodzież z klas pierwszych liceum wraz ze świadkami na pierwszą próbę przed udzieleniem sakramentu bierzmowania.
 7. Od soboty rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Jest to miesiąc Nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa w naszej świątyni będą sprawowane: w niedzielę o godzinie 17:15, a w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.
 8. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy zatem o godzinę 7:30 na wspólną modlitwę Godzinkami ku czci NMP. Następnie zapraszamy na Mszę św., a po Mszy na wspólną modlitwę różańcową i nabożeństwo pierwszo sobotnie.
 9. Informujemy wyjeżdzających na spotkanie ewangelizacyjne młodzieży na Lednicę, że wyjazd sprzed naszego kościoła będzie 1 czerwca (w sobotę) o godzinie 4:00 rano. Zapraszamy.
 10. W sobotę 1 czerwca spotkanie wspólnoty „Trzeba siać Junior” nie odbędzie się. Zapraszamy w sobotę 8 czerwca na godzinę 11:00 do domu parafialnego.
 11. Informujemy wyjeżdzających na VII ogólnopolską pielgrzymkę autokarową Żywego Różańca na Jasną Górę, że wyjazd sprzed naszego kościoła będzie 1 czerwca o godzinie 5:00 rano. Zapraszamy.
 12. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wniebowstąpienie jest dniem królewskiej intronizacji Chrystusa, tryumfem, jaki przygotowuje swojemu Synowi Bóg Ojciec. Szczególnie zapraszamy tego dnia do udziału w Mszy świętej.
 13. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Święto Dziękczynienia. Do puszek będą zbierane ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 14. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W środę 29.05. – Wspomnienie świętej Urszuli Leduchowskiej, Dziewicy
 • W piątek 31.05. – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
 • W sobotę 1.06. – Wspomnienie świętego Justyna, Męczennika
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 1. Polecamy lekturę prasy katolickiej i nasz biuletyn parafialny.

 

 

 

88 total views, 1 views today