OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA (23.06.2019r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe oraz procesję Eucharystyczną o godzinie 17:15.
 2. Od Niedzieli 30 czerwca przechodzimy w wakacyjny tryb sprawowania Mszy świętych niedzielnych w naszej świątyni. Nie będzie przez okres wakacji Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele i o godzinie 13:00 w górnym kościele. Pozostałe godziny Mszy świętych nie ulegną zmianie.
 3. Trwamy w oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Do najbliższego czwartku włącznie zapraszamy po Mszy świętej wieczornej asystę, ministrantów, bielanki i wszystkich parafian na procesję Eucharystyczną. W czwartek po zakończonej procesji odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków.
 4. W poniedziałek 24 czerwca przypada liturgiczna Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 będziemy modlić się za wszystkich, którym patronuje św. Jan Chrzciciel. Intencje będzie można składać jeszcze przed Mszą Świętą do koszyczka przed ołtarzem.
 5. Pragniemy poinformować, że w czasie wakacji, czyli od poniedziałku 24 czerwca, aż do końca okresu wakacyjnego kancelaria parafialna zmienia dni swojej pracy. Kancelaria będzie otwarta w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:30 – 10:00 oraz 16:00 – 17:45.
 6. Rozpoczęliśmy okres wakacji oraz urlopów. Pamiętajmy w modlitwie za wstawiennictwem św. Krzysztofa o wszystkich podróżujących.
 7. W najbliższą sobotę 29 czerwca będziemy przeżywali uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za Solenizantów którym patronują święci Apostołowie Piotr i Paweł, a wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 8. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 24.06. – Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela
 • W piątek 28.06. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • W sobotę 29.06. – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
 1. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

70 total views, 2 views today