OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA (20.10.2019r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy dzieci z klas III szkoły podstawowej wraz z rodzicami na spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. O godzinie 16:00 spotykamy się na Mszy świętej. Po Mszy świętej odbędzie się konferencja dla rodziców w domu parafialnym, dzieci natomiast w tym czasie będą miały oddzielne spotkanie katechetyczne w dolnym kościele.
 2. Również dziś zapraszamy na godzinę 17:00 na modlitwę różańcową w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a następnie na Mszę świętą w intencji zmarłych.
 3. W sobotę o godzinie 10:00 do dolnego kościoła zapraszamy Apostolat Maryjny Cudownego Medalika na Mszę świętą i spotkanie formacyjne.
 4. W przyszłą niedzielę na godzinę 16:00 zapraszamy młodzież z klas ósmych szkoły podstawowej oraz z klas pierwszych szkół średnich przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę świętą.
 5. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinę 16:00 do domu parafialnego na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. Przypominamy, że w kancelarii parafialnej można już zgłaszać imiona zmarłych na wypominki roczne i jednorazowe. Kartki zostały wyłożone na stoliczku pod chórem oraz obok figury Matki Bożej w nowej części kościoła.
 7. Wszyscy Ci, którzy są zainteresowani miejscami handlowymi przy cmentarzu mogą w poniedziałek (tj. jutro) zapisać się na listę w pawilonie pierwszym przy cmentarzu. Karty z numerami miejsc będą do odebrania w kancelarii parafialnej we wtorek w godzinach od 10:00 do 11:00.
 8. Podobnie jak w zeszłym roku organizujemy razem z parafią w Rybiu „Marsz Wszystkich Świętych”, który ma nam pokazać jak wielkie mamy wsparcie wśród naszych przyjaciół, którzy są już są w niebie i wstawiają się za nami przed Bogiem. W związku z tym zapraszamy 30 października (tj. środa) na godzinę 17:00 na Mszę świętą do parafii św. Bartłomieja w Rybiu, po której wyruszymy w uroczystym pochodzie do naszej parafii. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz wszystkich chętnych. Prosimy o przebranie się za swojego ulubionego świętego przyjaciela oraz o zabranie ze sobą lampionów. Po dotarciu do naszej parafii Ksiądz Proboszcz zaprasza na agapę i dalsze świętowanie.
 9. Dziękujemy wszystkim za ofiary na kostkę granitową i prace wokół kościoła – szczególne „Bóg zapłać” za ofiary składamy osobom indywidualnym.
 10. W tym tygodniu obchodzimy:
 • We wtorek 22.10. – Wspomnienie Świętego Jana Pawła II, Papieża
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej oraz biuletyn parafialny.

 848 total views,  2 views today