Ogłoszenia parafialne – XX niedziela zwykła, 20.08.2023

  1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji osób zmarłych polecanych w wypominkach o 17:00 oraz na Mszę świętą w intencji tych zmarłych o 18:00.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą polową rozpoczynającą tegoroczne Dożynki Gminne. Msza święta będzie celebrowana o 15:00 w raszyńskim parku.
  3. W sobotę 23 września planujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Matki Bożej w Loretto i do Zuzeli, miejsca urodzin bł. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Wyjazd o 7:00 sprzed kościoła, powrót ok. 19:00. Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem to 50 zł (jeśli zgłosi się 50 osób). Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 30 zł i podajemy nr PESEL. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Szczegóły u ks. Andrzeja.
  4. W piątek kończą posługę w naszej parafii Jakub i ks. Grzegorz. Polecamy ich modlitwie.
  5. W tym tygodniu czeka nas:
  • Msza zbiorowa od uczestników pogrzebu w intencji osób zmarłych w ostatnim miesiącu – w piątek o 18:00.
  1. W tym tygodniu obchodzimy:

21.08, poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża,

22.08, wtorek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny, królowej,

24.08, czwartek – święto św. Bartłomieja, apostoła,

26.08, sobota – uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej

  1. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy i kolonie życzymy udanego, dobrego wypoczynku, ale też zachęcamy, by ten czas wykorzystać również na pogłębienie relacji z Panem Bogiem, nie zapominając o niedzielnej Mszy świętej. Wszystkim Jubilatom i solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

 158 total views,  2 views today