OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.09.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
– XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.09.2023

 

 1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczyna swoje praktyki diakon Paweł Klefas, który razem z nami przez najbliższy rok będzie pracował, modlił się i przygotowywał do święceń kapłańskich. We wrześniu na swoich praktykach będzie z nami również kleryk Marcin Siwiec. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
 2. Rozpoczęcie roku szkolnego w naszej Szkole Podstawowej w Raszynie w najbliższy poniedziałek o godz. 9:00. Prosimy o modlitwę w intencji uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników Szkoły.
 3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godzinie 11:30 odbędzie się poświęcenie plecaków oraz przyborów szkolnych.
 4. Przyszła niedziela to dzień, w którym taca zbierana w naszej diecezji przeznaczona jest na utrzymanie i działania Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
 5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli ks. Jacka – kapelana domów prowadzonych przez siostrę Małgorzatę Chmielewską oraz wspólnotę Dom Chleba. Ksiądz Jacek podzieli się doświadczeniem pracy w tych domach oraz będzie zbierał ofiary na ich utrzymanie.
 6. Serdecznie zapraszamy do chóru parafialnego „Effatha” młodzież, studentów i osoby dorosłe, które chcą swoim śpiewem ubogacać liturgię i rozwijać zdolności muzyczne. Do śpiewania nie jest konieczna znajomość nut, ale chęć chwalenia Pana Boga śpiewem. Prosimy także rodziców, aby swoją młodzież zachęciła do włączenia się w tak ważną dla naszej parafii grupę. Próby odbywają się w piątki o 19.00 w domu parafialnym. Informacje można także uzyskać u pana organisty. Prosimy także wszystkich o modlitwę w intencji naszego chóru.
 7. W tym tygodniu czekają nas:
 • I czwartek miesiąca – Godzina Święta o 17:00, o 18:00 Msza święta za powołanych i o powołania oraz o 19:00 modlitwa prowadzona w tej intencji przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
 • I środa miesiąca – o godzinie 17:15 różaniec, a o 18:00 nowenna i Msza święta z konferencją. Zapraszamy szczególnie członków Kół Żywego Różańca.
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w piątek: święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
 1. Do parafialnej kawiarenki „Kawałek Nieba” zaprasza od niedzieli 10. września.

 44 total views,  1 views today