OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.10.2023 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
– XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.10.2023 

1. Dziś w z racji niedzieli misyjnej, po Mszach świętych będzie można składać ofiary do puszek na misje.
2. Dziś o godz. 17:15 zapraszamy na różaniec. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych przez cały październik codziennie o godz. 17:15
3. Dziś o godz. 19:00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Wspólnoty Dorosłych z s. Marią ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, misjonarką z Kamerunu i Rwandy. Siostra Maria przeżyła w Rwandzie wojnę domową. Na spotkaniu siostra przybliży nam posługę Kościoła w Afryce. Zapraszamy członków wspólnoty oraz wszystkich chętnych.
4. Można już zgłaszać bliskich zmarłych za których chcemy modlić się w wypominkach jednorazowych i rocznych. Zapisy przyjmujemy w zakrystii oraz kancelarii. Można też skorzystać z kartek wyłożonych na stolikach z prasą i samodzielnie zapisać imiona i nazwiska bliskich zmarłych, których chcemy polecać w wypominkach, a następnie przynieść. Jeśli ktoś jest zainteresowany miejscem handlowym przy cmentarzu, prosimy o kontakt z p. Łukaszem w 1. pawilonie od bramy cmentarnej.
5. W sobotę 28 października o godz. 10:00 w dolnym kościele spotkanie formacyjne wspólnoty Cudownego Medalika. Zapraszamy członków oraz wszystkich chętnych do dołączenia.
6. W tym tygodniu czekają nas:
• w piątek: o godz. 18:00 Msza święta zbiorowa z racji pogrzebu
• w przyszłą niedzielę: o godz. 18:00 Msza święta zbiorowa za nowożeńców
7. W tym tygodniu obchodzimy:
• w sobotę: święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
8. Zapraszamy do odwiedzenia parafialnej kawiarenki „Kawałek Nieba” od godz. 9:00 do 14:00. Informujemy, że w przyszłą niedzielę kawiarenka będzie nieczynna.
9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.

 104 total views,  3 views today