Ogłoszenia Parafialne – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (23.09.2018r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy o godzinie 17:15 na wieczorną modlitwę Kościoła czyli Nieszpory. Chwalmy wspólnie Pana Boga psalmami.
 2. Zapraszamy młodzież z I klas szkół średnich, która w zeszłym roku rozpoczęła przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotykamy się w dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 na Mszy Świętej. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy.
 3. Również dziś zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki. Została wybrana nazwa kawiarenki. Kawiarenka będzie nosiła nazwę „Kawałek Nieba”. „ Kawałek Nieba” będzie czynny po Mszach świętych o godzinie 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00. Serdecznie zapraszamy na pyszne ciasto, kawę, herbatę. Twórzmy również po niedzielnej Eucharystii wspólnotę parafialną, wspólnotę braci w wierze.
 4. Spotkanie organizacyjne dla uczniów klas 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 30 września. Zapraszamy zatem młodzież na Mszę świętą na godzinę 18:00 a po Mszy świętej na spotkanie organizacyjne w górnym kościele. Serdecznie zapraszamy.
 5. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną, którą poprzedzi nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek Po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na cotygodniową Adoracje Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00. W tym czasie kapłan będzie dyżurował w konfesjonale i będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w godzinach od 19:30 do 20:30.
 7. W najbliższą sobotę zapraszamy Apostolat Maryjny Cudownego Medalika na godzinę 10:00 do dolnego kościoła na Mszę świętą i spotkanie formacyjne.
 8. W ostatnią niedzielę września, tj. 30 września zapraszamy dzieci z klas III szkoły podstawowej wraz z rodzicami na pierwsze spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. O godzinie 16:00 spotykamy się na Mszy świętej. Po Mszy świętej odbędzie się konferencja dla rodziców w domu parafialnym, dzieci natomiast w tym czasie będą miały spotkanie z siostrą katechetką w dolnym kościele.
 9. Nasz parafialny chór Effatha ogłasza nabór i zaprasza do wspólnego śpiewu na Mszy Świętej. Szczególnie zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną i akademicką. Próby zespołu odbywają się w piątki o godzinie 19.00 w domu parafialnym. Bliższe informacje można uzyskać u p. organisty, a także na internetowej stronie parafialnej oraz na profilu facebookowym Effathy.
 10. W tym tygodniu obchodzimy:
 • We wtorek 25.09. – Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, Kapłana, Patrona Warszawy
 • W czwartek 27.09. – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Kapłana
 • W Piątek 28.09. – Wspomnienie św. Wacława, Męczennika
 • W Sobotę 29.09. – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

    11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i polecamy ich     opiece Matki Bożej.

  12.Polecamy lekturę prasy katolickiej i nasz biuletyn parafialny.

 

70 total views, 2 views today