OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022

 1. Zapraszamy dziś na godzinę 17:15 na Nieszpory.
 2. Spotkanie dla uczniów klas ósmych, którzy rozpoczynają przygotowanie do bierzmowania – w tę niedzielę w kościele, po Mszy świętej o godz. 18.
 3. Kandydaci kontynuujący swoje przygotowanie do bierzmowania, które nie były w zeszłym tygodniu na spotkaniu dla uczniów szkół średnich, proszone są by przyszły po Mszy świętej do ks. Mateusza.
 1. Dziś, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, prowadzona jest zbiórka do puszek na potrzeby Caritas parafialnej. Bóg zapłać w imieniu osób potrzebujących.
 2. „Katolik na bogato” – warsztaty o pieniądzach w życiu chrześcijanin dla ludzi młodych. Duszpasterstwo Młodych zaprasza wszystkich zainteresowanych tą tematyką na warsztaty w sobotę 1 października o 10:00 do domu parafialnego. W programie spotkania z o. Andrzejem Romanowskim, kapucynem oraz Sylwestrem i Agnieszką Baczkowskimi małżeństwem prowadzącym szkolenie „Biblia a finanse” dzielenie Słowem Bożym i wieczorna integracja. Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 18-35 lat. Więcej informacji na Facebooku parafii i na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 3. W tym tygodniu czekają nas:
 • w piątek o godzinie 18:00 Msza święta zbiorowa z racji pogrzebu.
 • I sobota miesiąca – Godzinki ku czci NMP o 7:30, o 8:00 Msza święta i nabożeństwo pierwszosobotnie.
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • we wtorek: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
 • w środę: wspomnienie św. Wacława, męczennika
 • w czwartek: święto śś. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
 • w piątek: wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
 • w sobotę: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
 1. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii codziennie o godzinie 17:15.
 2. Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki Kawałek Nieba. Zapraszamy do odwiedzenia jej w każdą niedzielę od 9 do 15.
 3. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 4. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 356 total views,  1 views today