OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (06.10.2019r.)

 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:15.
 2. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii młodzież z Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Młodzież wprowadza nas w obchody XIX dnia Papieskiego, które w tym roku będziemy przeżywać pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”
 3. W dniu dzisiejszym zapraszamy wspólnotę bielanek wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne po Mszy świętej o godzinie 11:30 do domu parafialnego.
 4. Również w dniu dzisiejszym zapraszamy na godzinę 15:00 do domu parafialnego wszystkich uczestników II RASZYŃSKIEJ PIELGRZYMKI ROWEROWEJ NA JASNĄ GÓRĘ wraz z rodzinami na spotkanie popielgrzymkowe.
 5. Także dziś zapraszamy młodzież z 8 klas szkoły podstawowej która w tym roku rozpocznie przygotowanie do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne. Spotykamy się o godzinie 18:00 na Mszy Świętej. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne w górnym kościele. Serdecznie zapraszamy.
 6. Zapraszamy dzieci klas trzecich wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii Świętej jutro o godzinie 18:00 na Mszę świętą. Po Mszy świętej poświęcimy różańce dzieciom.
 7. Przez cały miesiąc październik zachęcamy wszystkich parafian do codziennej modlitwy różańcowej.                       W naszym kościele różaniec odmawiany jest codziennie o godzinie 17:15.
 1. Spotkanie grupy Ks. Michała z klas pierwszych szkoły średniej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 19:00 w domu parafialnym.
 2. W sobotę zapraszamy wspólnotę Caritas na godzinę 10:00 do dolnego kościoła na Mszę świętą i spotkanie formacyjne.
 3. W przyszłą niedzielę dzieci z naszej szkoły podstawowej organizują parafialny DZIEŃ PAPIESKI. Aby uczcić papieża – Polaka po każdej Mszy św. będą rozprowadzane PAPIESKIE KREMÓWKI i inne SŁODKIE UPOMINKI DLA DUSZY I CIAŁA zachęcające nas dożycia w Świętości. Otwarta będzie kawiarenka KAWAŁEK NIEBA z dobrą kawą. O godzinie 11:10 przypomnimy osobę Jana Pawła II w przedstawieniu słowno – muzycznym. Weźmy udział w tym przedstawieniu, by w ten sposób docenić trud i wielkie zaangażowanie  Fundusze ze sprzedaży kremówek, będą przesłane na budowę szpitala i pomoc dzieciom w Kamerunie, gdzie udała się na misję Siostra Amadeusza. Chciejmy wesprzeć tę akcję dobrego serca w miesiącu misyjnym. 
 4. Zapraszamy ludzi młodych od 19 do 35 roku życia do nowo powstającego Duszpasterstwa „MŁODYCH Św. SZCZEPANA”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 Października o godz. 19.00 w domu parafialnym. Więcej informacji i zapisy u ks. Jakuba i u ks. Grzegorza.
 5. Centrum Kultury Raszyn zaprasza na koncert Pierwszej Damy Polskiej Piosenki Ireny Santor 19 października (sobota) godz. 19:15 Koncert odbędzie się w hali sportowej Centrum Sportu Raszyn. Bilety w cenie 30 zł w sprzedaży od 8 października (od godz. 9:00)na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR.
 6. Komendant Policji zwraca uwagę, że nasiliły się wyłudzenia pieniędzy metodą na Policjanta. Prosimy osoby starsze o szczególną ostrożność.
 7. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W poniedziałek 07.10. – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 2. Polecamy lekturę prasy katolickiej oraz biuletyn parafialny.

 957 total views,  2 views today