OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.10.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
– XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.10.2023 

1. Dziś o godz. 17:15 zapraszamy na różaniec. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych przez cały październik codziennie o godz. 17:15
2. Wraz z Centrum Kultury w Raszynie zapraszamy na koncert Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II Totus Tuus pod dyrekcją Jakuba Siekierzyńskiego. Koncert odbędzie się w sobotę 14 października o godz. 19:00 w naszym kościele. Wstęp wolny.
3. W przyszłą niedzielę, pod hasłem „Cywilizacja Życia” obchodzimy XXIII dzień papieski. Po Mszach będzie miała miejsce kwesta do puszek na stypendia dla zdolnej, niezamożnej młodzieży z fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za ofiary. Również tego dnia, po Mszy świętej o godz. 11:30 uczniowie naszej szkoły wraz z s. Eweliną przypomną nam w krótkim przedstawieniu osobę św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego, co dla nas przygotowali.
4. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 będzie Msza święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców. Po Mszy spotkanie dla rodziców w dolnym kościele i dla dzieci w domu parafialnym.
5. W tym tygodniu czekają nas:
• w piątek: ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie – zapraszamy na różaniec na godz. 17:15, następnie procesja z figurą Matki Bożej, a o godz. 18:00 Msza Święta.
6. W tym tygodniu obchodzimy:
• w piątek: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

 95 total views,  4 views today