OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 09.10.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 09.10.2022

 1. Zapraszamy dziś na godzinę 17:15 na Nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym przez cały październik codziennie o godz. 17:15.
 2. Wspólnota Dorosłych zaprasza dziś na godzinę 19:00 do domu parafialnego. Tematem spotkania będą trudne wyzwania przy lekturze Biblii, zwłaszcza kwestia przemocy oraz status kobiet.
 3. W czwartek zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie – o 17:15 różaniec, następnie procesja z figurą Matki Bożej, a na zakończenie Msza święta.
 4. Również w czwartek pierwszy w tym roku akademickim MAC, czyli Młodzieżowa Adoracja Czwartkowa. Zapraszamy na modlitwę prowadzoną przez Duszpasterstwo Młodych św. Szczepana w czwartek o 20:00.
 5. W przyszłą niedzielę przypada XXII Dzień Papieski – po Mszach kwesta do puszek na stypendia dla zdolnej, niezamożnej młodzieży z fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za ofiary.
 6. Również w przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego, dzieci z naszej szkoły przypomną nam postać św. Jana Pawła II. O godzinie 11:15 dzieci zapraszają do kościoła na przedstawienie. Po każdej Mszy świętej przed kościołem będą rozprowadzane kremówki. Fundusze ze sprzedaży kremówek zostanę przeznaczone na budowę szpitala  i pomoc dzieciom w Kamerunie, gdzie pracuje  s. Amadeusza.
 7. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w czwartek: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego
 • w sobotę: wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktora Kościoła
 1. Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki Kawałek Nieba. Zapraszamy do odwiedzenia jej w każdą niedzielę od 9 do 15.
 2. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.
 • Polecamy lekturę prasy katolickiej.

 314 total views,  1 views today