Ogłoszenia parafialne – Zesłanie Ducha Świętego, 5.06.2022

 1. Dzisiaj grupa dzieci z naszej parafii przeżywa uroczystość I Komunii świętej. Otoczmy modlitwą dzieci i ich rodziny, żeby głęboko i świadomie przeżyli ten ważny dzień. Msze pierwszokomunijne będą o 10:00 i 11:30.
 2. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed wyjazdem wakacyjnym dla rodzin. Wyjeżdżamy w dniach 14-20 sierpnia do Rzepisk w Tatrach. Spotkanie dzisiaj o 15:00 w domu parafialnym. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
 3. Zapraszamy dziś o 17:15 na nabożeństwo czerwcowe, a w tygodniu po Mszy wieczornej o 18:00.
 4. Msza święta dla kandydatów, którzy w tym roku przyjmują sakrament bierzmowania, dziś o 18:00. Po Mszy w górnym kościele próba i omówienie spraw organizacyjnych. Przypominamy, że liturgia pokutna dla kandydatów i świadków będzie w sobotę o 12:00.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszy o 11:30 grupa dzieci z naszej parafii będzie obchodzić rocznicę I Komunii świętej. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Dzieci rocznicowe oraz rodziców zapraszamy na spowiedź w sobotę o 11:00.
 6. W przyszłą niedzielę o 19:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie tematyczne Wspólnoty Dorosłych 35+. Temat spotkania: Jak się dobrze modlić?
 7. Zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę rowerową do Loretto koło Wyszkowa. Jedna z grup wyjeżdża z naszej parafii. Pokona około 80 kilometrów. Wyjazd w sobotę 18 czerwca o 9:00, powrót tego samego dnia wieczorem. Zapisy i informacje u ks. Grzegorza.
 8. W tym tygodniu czeka nas:
 • MAC, czyli Młodzieżowa Adoracja Czwartkowa. Członkowie Duszpasterstwa Młodych św. Szczepana zapraszają na wspólną modlitwę w czwartek o 20:00, w ramach cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 1. Dzisiaj w Świątyni Opatrzności Bożej przeżywamy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Polski, oraz matki Elżbiety Róży Czackiej. Na prośbę Kazimierza kardynała Nycza dzisiaj jest z okazji święta Dziękczynienia prowadzona zbiórka na budowę Centrum Opatrzności Bożej na Wilanowie. Przy wyjściu z kościoła można na ten cel złożyć ofiarę. Bóg zapłać.
 2. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej parafialnej kawiarenki „Kawałek Nieba”. Zapraszamy od 9:00 do 15:00. To dobre miejsce do wspólnego spotkania się i rozmowy.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła – w poniedziałek, 6.06,
 • wspomnienie św. Jadwigi, królowej – we wtorek, 7.06,
 • święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana – w czwartek, 9.06,
 • wspomnienie św. Barnaby, apostoła – w sobotę, 11.06.
 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej.

 442 total views,  2 views today