OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 12. NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06.2024

1. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00 a w niedzielę o godzinie 17:15.

2. Od dzisiaj obowiązuje wakacyjny grafik Mszy świętych. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 10:00 w dolnym kościele oraz Mszy świętej o godzinie 13:00.

3. Od poniedziałku, 24 czerwca, będą również zmienione godziny pracy kancelarii parafialnej. W wakacje zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:30-10:00 oraz 16:00-17:45.

4. Od jutra do piątku włącznie Liturgiczna Służba Ołtarza oraz Schola parafialna udaje się na wyjazd wakacyjno-rekolekcyjny do Krakowa wraz z ks. Jackiem, s. Władysławą, s. Eweliną i p. Ewą Wijatkowską. Polecamy modlitewnej pamięci nasze dzieci aby bezpiecznie odbyły swój wypoczynek.

5. W tym tygodniu:
– w poniedziałek, 24. czerwca, przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na Mszę świętą zbiorową o godzinie 18:00 w intencji osób, którzy noszą imię Jan. Intencje za Solenizantów można zamawiać w zakrystii lub bezpośrednio przed Mszą świętą.
– w piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. zbiorową za zmarłych, których pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej w miesiącu czerwcu.
– w sobotę będziemy obchodzić uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
– w przyszła niedzielę parafialna Caritas będzie zbierała ofiary do puszek na rzecz ubogich z naszej parafii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć wychodząc z kościoła.

7. Parafialna kawiarenka „Kawałek Nieba” w okresie wakacji będzie nieczynna.

Loading