OGŁOSZENIA PARAFIALNE, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.02.2024

1. Dzisiaj pierwsza Niedziela Wielkiego Postu. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: o 16:30 z rozważaniami dla dzieci, o 17:15 dla młodzieży i dorosłych oraz o 19:00 z rozważaniami dla młodzieży i dorosłych. W niedziele zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00.

2. Dzisiaj zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców na Mszę św. o godz. 16.00. Po Mszy spotkanie dla rodziców w dolnym kościele i dla dzieci w domu parafialnym.

3. W tym tygodniu:
– w poniedziałek o godzinie 18.00 Msza święta w intencji Ojczyzny
i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
– we wtorek o godzinie 17.00 różaniec za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne a o godzinie 18.00 Msza św. w ich intencji.
– w piątek o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych, których w tym miesiącu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej.
– w sobotę 24 lutego o godzinie 10.00 w dolnym kościele spotkanie formacyjne wspólnoty Cudownego Medalika. Zapraszamy członków i sympatyków
– w przyszłą niedzielę, 25 lutego, o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym, zapraszamy na spotkanie wspólnoty 35+. Tematem będzie: ” Czy choroba może ocalić życie małżeńskie?” Spotkanie poprowadzi p. Krzysztof mąż i ojciec czwórki dzieci. Zapraszamy członków wspólnoty oraz osoby zainteresowane tematem

4. W przyszła niedzielę przed kościołem, prowadzona będzie zbiórka do puszek na potrzeby parafialnego Zespołu Caritas. Natomiast od dzisiaj w kościele wystawione są kosze na artykuły spożywcze i chemiczne, którymi możemy wesprzeć potrzebujących parafian.

Loading