OGŁOSZENIA PARAFIALNE, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25.02.2024

1. Przeżywamy Drugą Niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: o 16:30 z rozważaniami dla dzieci, o 17:15 dla młodzieży i dorosłych oraz o 19:00 z rozważaniami dla młodzieży i dorosłych. W niedziele zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00.
Ofiary na przygotowanie Grobu Pana Jezusa, Ciemnicy oraz dekorację kościoła na święta wielkanocne można składać w zakrystii oraz w kancelarii. Za złożone ofiary już teraz bardzo dziękujemy.

2. Dzisiaj przed kościołem, prowadzona jest zbiórka do puszek na potrzeby parafialnego Zespołu Caritas, natomiast w kościele wystawione są kosze na artykuły spożywcze i chemiczne, którymi możemy wesprzeć potrzebujących parafian.
Również dzisiaj o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym, zapraszamy na spotkanie wspólnoty 35+. Tematem będzie: „Czy choroba może ocalić życie małżeńskie”? Spotkanie poprowadzi p. Krzysztof mąż i ojciec czwórki dzieci. Zapraszamy członków wspólnoty oraz osoby zainteresowane tym tematem.

3. W tym tygodniu:
– I Piątek Miesiąca – spowiadamy rano podczas każdej Mszy św. i po południu od godz. 17.00. Od godziny 9.00 kapłani udadzą się z komunią św. do chorych.
O godzinie 18.00 zapraszamy na Mszę św. zbiorową, na którą intencje można zamawiać w zakrystii, kancelarii oraz przed Mszą św.
– I Sobota Miesiąca – godzinki ku czci NMP o godz. 7.30, o godz. 8.00 Msza św. i nabożeństwo pierwszo sobotnie.

4. Od następnej niedzieli rozpoczniemy wielkopostne rekolekcje parafialne, które potrwają do środy włącznie. Poprowadzi je ks. Grzegorz Zagórowski, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym diecezji warszawsko-praskiej. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas każdej Mszy św. Natomiast w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 8.00, 10.00, 18.00 i 20.00.

Loading